Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 19:27   #1884
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez herra Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
Mam pytanie. Chciałabym zafarbować sobie włosy farbą Marijel 7.1 z dodatkiem niebieskiego pigmentu, aby uzyskać średni zimny brąz. Czy mogę użyć mixtonu innej firmy (bo coś nigdzie nie mogę znaleźć Marijelowego i o ile takowy w ogóle istnieje) i ile tego mixtonu trzeba użyć? Z góry dzięki za odpowiedz
Nie, absolutnie nie mieszaj mixu innej firmy z farba innej firmy, to chemia i nie wiadomo co się może z tego zmieszać. Jeśli już chcesz użyć mixy to zmieszaj w proporcji 1cz mixu na 5 cz utleniacza np 3% i nałóż na 6-10 minut. to będzie się spłukiwało jak szamponetka, tylko n ajakie włosy Ty chcesz kłaść ten niebieski? bo jak na rudy reflex to ok, absolutnie nie kładż na złote włosy, bo Ci glony zielone wyjdą.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Koralyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki to kolor? szukam go juz od dawna i nikt nie jest w stanie mi pomóc:-( dodam ze teraz mam cos a la 8.34 majirel, coby nie wyszlo zielono. wie kto? mam wrazenie, ze ma odcien popielaty w sobie...
Poziom pomiędzy 7 a 8, z kolor wyglądający na ciepły tak jakby rzeczywiście z popielem, może coś z beżem? lub jakiś .31 ? I tak wszystko zależy od Twojego wyjściowego, tzn tego co masz teraz na głowie.
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując