Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-03, 16:35   #1889
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Pokaż wiadomość
dziękuje za pomoc. tak pisalam teraz mam cos a la 8.34 wiec boje sie kupic cos z popielem, ze wyjdzie mi zielony... a z drugiej strony jakos trudno mi uwierzyc, ze ten kolor na zdjeciu to czyste 8.3 Mialam juz wszelakie 8.34/8.03 etc i nigdy takiego koloru nie osiagnełam.
Wydaje mi sie, ze wlasnie ten popiel czy cos takiego sprawia, iz jest taki ładny kiedys na kurczaka po rozjasniaczu nalozylam Loreal Toscane (z tego co pamietal to bylo chyba 6,25 czy jakos tak i kolorek wyszedl piekny....cos a la na tym zdjeciu wlasnie z Tyra Banks...

wiec moze ta "2" nie sprawi mi zieloności w polaczeniu z tym moim .3 i .4.
Mysle o 8,32...
a moze wlasnie ma byc z czerwieni aby zneutralizowac zielen tak jak w toscane.

jesli ktos bedzie wiedzial co mam poczac? jestem juz zmwczona farbowaniem, i chyba wlasnie znalzlam "moj" kolor tylko jak go osiagnac.. dodam, ze fryzjer odpada... wole pojsc do fryzjerskiego po farbke dodam, ze wszelkie odcienie cieple chyba na zdjeciach z lampa jeszcze bardziej rudzieja a u niej wcale taki rudy nie jest... ehh

Edit: wlasnie wyczytalam, ze ten toscane to "6.23 Toscane Jasny Kasztan Opalizujący". Tylko nie wiem, czemu z opkowania pamietam jakie 6.26 tudziez 6.25 no ale moge myslic...

wiec moze skusze sie jednak na ten 8.23 z majirel albo 9.23... Jak myslicie?

To jest coś z opalem na 100%, czyli 2 po kropce. Podobny kolor wyszedł dziewczynie po 8.2 pol na pol z 7.23 z majirela, a jeszcze bardziej zblizony jest średni blond z palette color shampoo. Oba mam na kompie, ale cudze fotki nieładnie wstawić
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2012-06-03 o 16:37
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując