Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-06, 07:46   #528
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

ale mam do nadrobienia

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
to z tym bobrem to mnie przebiłaś



mam nadzieje ze ja nie jestem w ciąży


kropi?? leje jak nie wiem co, na pole nie można wyjść
to jest jeden z nielicznych snów które pamiętam
chyba przez wyjątkowość

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość








Ja też miałam i gdyby nie syf co pozostawiają za sobą to nadal bym miała. Uwielbiam te uszate puchate kulki



Palette zawsze kusi a potem uzależnia



Wiesz mi nie chodzi o taką złota czekoladę. O taką co siostry Kardashian noszą. W zależności od zdjęcia co innego wychodzi ale ta czekolada nie jest ruda tylko taka... czekoladowa Bardziej pod chłodny odcień podchodzi jak dla mnie.
Brwi to całe życie czarną kredką Ale teraz to hennę walę od czasu do czasu grafitową ale nie wiem czy na brąz się nie przerzucę. A cera to sa samoopalacze itp ale ja nie używam. Kiedyś taki kolor mi pasował i zobaczymy teraz. A najlepiej to sprawdzić tu: http://www.instyle.com/instyle/makeover/# wrzucasz fotkę bez makijażu (ja tak najlepiej dopasowuje kolor) i patrzysz czy ci pasuje dany kolor jakiejś gwiazdy i mi te pasują. Bez makijażu fotka najlepsza bo wtedy zobaczysz czy naprawdę kolor ci odpowiada do cery Aby były wszystkie foty gwiazd wystarczy krótka rejestracja ale to nie boli
A olejek rycynowy działa cuda. A zobaczysz jak ci włosy szybciej urosną i paznokcie.
ja też raz w tygodniu latałam na henne aż w końcu zdeydowłama się na transparentny
trochę kosztuje ale jeden problem z głowy

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
ciekawy kolorek wyszedł podoba mi się





bóbr z rewolwerem hahahahahaha przebiłaś wszystkie sny
ciekawa jestem o czym myślałaś w takim razie dnia poprzedzającego ten sen






ja bym stawiała na średni brąz, albo ciemny- ale ten z drogeryjnych farb wyjdzie praktycznie czarny
niestety sama nie wiem
miał gustowny ogonek i do tego gadał

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Wczoraj nie wytrzymałam i poleciałam po farbę,mój wybór na spontanie padł na Palette Color Shampoo w kolorze Ciemna Czekolada,jestem nawet zadowolona,myślałam,że wyjdą czarniutkie,a wyszedł mi ciemny brąz
całkiem niezły
spodziewałabym się smoły niz takiego brązu

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Zła opinia Palette sięga wielu wielu lat wstecz bo to była najmocniejsza farba na rynku chyba. Teraz to szeptany marketing Garniera, Loreala i innych aby marce zaszkodzić i polecić ich. Nie dziwne, że prawie każda laska poleca garnier albo Loreal jak źle pisze o Palette? A one nie są za specjalne. Każda pisze, że włosy jej leciały itp itd a mi np po Joannie i Loreal leciały jak głupie, cały odpływ. Palette się zmieniła a wiem bo tesotwałam już nowy Shampoo i zwykłą Intensive Color. Najbardziej polecam Shampoo. Fakt lubi wyjść ciemno ale to od włosów zależy i czasu trzymania, ja zawsze skracam np te ciemne odcienie. Nie jest to zwykły szampon bo mi trzyma się długo i są odrosty ale napewno jak dla mnie obchodzi się delikatniej z włosami. Jedyne co, to uważaj na końcówki bo może wysuszyć. Chociaż mi to wszystko wysusza końce
Ja z palette byłam zadowolona i moja mama też i od kiedy testujemy inne farby z włosami coraz gorzej. Mama będzie wracać do Palette jak wykorzysta to co ma jeszcze w zapasie a ja na razie niestety muszę skończyć z chemią ale przejdę na hennę

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------



Prawda cała prawda



To i tak dobrze ja dziś przechodziłam koło auta i zaświeciło słońce a ja... rudo zielona!!! Farba się wymyła i odsłoniła mi mój schłodzony ostry rudy czyli chłodne na ciepłe = zielone! Czekam na kasę i chyba henna przyjdzie do mnie szybciej Ale mam mętlik czy napewno orzech czy jednak od razu ciemny brąz...
kachula, masz rację
palette to była moja pierwsza farba a właściwie szampon
z efektów farbowania byłam bardzo zadowolona
później zaczeła sie nagonka
jeden z fryzjerów powiedział mi ze nie chodzi o to że palette niszczy włosy tylko ze wrzera się masakrycznie we włosa i cieżko jest się jej pozbyć
dlatego też fryzjerzy jej nie lubią
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora