Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-19, 10:12   #2165
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ciekawe jak to wygląda od strony prawnej? przecież twórca zawsze istnieje, nie może pozbyć się swoich praw. Wydaje mi się, że nie zgodne z prawem jest postępowanie, kiedy Instagram zawłaszcza do swojej bazy (Stock'a) zdjęcia ludzi mających tam konto przed zmianami. Na zdrowy rozum trzeba kliknąć jakąś zgodę na przejęcie własności

A powód? ... wiadomo - po co płacić twórcom za zdjęcia, skoro można je podstępnie ukraść i sprzedawać z dużym zyskiem?
Wszystko calkowicie legalne. W regulaminie bedzie haslo o prawach przenoszalnych i podlicencji.
Pomysl skrajnie glupi i bez szacunku do uzytkownikow. Kiedy Yahoo z Geocities probowalo cos podobnego zrobic. Po protestach wycofali sie tydzien pozniej.
Jakos nie wierze, aby FB otrzezwilo cokolwiek.

Poza tym "najlepszy" jest zapis, ze nawet jak zlikwidujesz konto po 16.01.2013 to do wszystkich zdjec i tak Instagram ma prawo .
-------------------------------------------------------------------------------------

Ja to chcialam sie pochwalic, ze ostatnio jak Benjamin Button jestem. Wynalazlam ostatnio samorobna maseczke do twarzy. Wygladza i napina skore. Dobrze dziala na zmarszczki.
Na poczatku troche stresa mialam bo wpadlam na to wykonanie, nie przemyslalam tego zbyt i walnelam se od razu cudaka na twarz. Nic mi sie, na szczescie, zlego nie stalo
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora