Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-19, 07:09   #314
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
hehe cieszę się, że pomogłam po ile chodzi tak w ogóle?
Na All ceny zaczynają się od 17 kończą na 30zł (tylko, że Bikini na All ni ma :x), w sklepach 25-29. Wszystko pewnie zależy od świeżości kolekcji
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to jeszcze nie ma takiej tragedii, ale tak np. patrząc teraz na Orly.. zmienili buteleczki i ceny poszły w górę, OPI z niektórych kolekcji też mają zawaliste ceny.. na lakier z jakimiś bajerami mogę wydać tyle kasy, ewentualnie na neony.. ale na kremy, żelki mi szkoda, bo mogę znaleźć tańszy odpowiednik

Empik mi się kojarzy z wiecznym zamieszaniem, mnóstwem ludzi i hałasem wolę odwiedzić mniejszą księgarnię, w której oprócz mnie i ekspedientki kręcą się 2-3 inne osoby i jest cisza i spokój
zapach tuszu lubię bardzo, zdecydowanie jeden z moich ulubionych dziwnych zapachów
No taaa, Orly to mnie zabiło swoją nową polityką Na randce, kiedy se Smutką wymieniałyśmy się Orlikami, to doszłyśmy do wniosku, że naprawdę baaardzo tanio je kupiłyśmy (w promocji - ja myślałam, że po 18,50, Smutka za to mówiła, że to było 12,50) - Mermaid Tale i Elation Generation w granicach 15zł/sztuka, ze strony dystrybutora, pełnowartościowe, świeże... no urwa, wychodzi na to że teraz musisz dopłacić +25zł za nową BUTELKĘ Nie mogę tego przeboleć

Z tymi odpowiednikami to też czasem nie jest tak prosto O ile czasem uda się znaleźć lakier naprawdę podobny, różniący się tonem czy dwoma, o tyle niekiedy lakier mnie tak wkręci, że nie ma innej opcji żeby go nie kupić - muszęgomiećjużteraznatych miast!

Prawda
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Ja mam straszną słabość do takich kolorów, niedługo je tonami będę znosić do domu. Do tego jeszcze kobalt. Jakiś czas temu pod wpływem impulsu kupiłam taki lekko rozbiely kobalcik, bo miałam w głowie tylko "borzejakionpięknyjagochc ę". W drodze do domu zaczęłam się zastanawiać czy przypadkiem nie mam czegoś podobnego. Jak tylko wróciłam, to znalazłam w pudle tego, o którym myślałam. Okazało się, że różni się dosłownie kroplą pigmentu, jest troszkę intensywniejszy.




Proszę. Chciałam się pokazać nago, bo w końcu wątek XXX. Ale jednak się wstydziłam, więc są dwie warstwy utwardzacza diamentowego CA.
Nie wiem już czy ten kształt jest ok czy nie, za długo na niego patrzę. Jakieś rady?

A do tego tydzień i dwa dni bez malowania. Mam dość, chcę koloryyy.
Nie koloruj tekstu, tu wszelkie ploty (a te lakierowe w szczególności) są mile widziane
Ehh kobalty... moja pięta achillesowa :x Ileż to już ich kupiłam i wciąż nie znalazłam idealnego Na słoczach wyglądają pięknie, przylatują do domu i bum! zwyczajny niebieski A ja chcę coś takiego co by mi duszę urwało - ma być z kopem

A czemu nie malujesz?
Skórki bomba! Kształt też wygląda baardzo fajnie, ale nie widzę wszystkiego na golasach Także maluj, pokazuj
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nowe mani mam.. trochę zaprzeszłe, bo już dawno mam połowę krótsze paznokcie, ale ostatnio niemoc do ogarniania zdjęć mnie dopadła.


Orly Lemonade, Essie Tart Deco i mgiełka Wibo. W planie były jeszcze stemple, ale jakoś mi nie pykło.
Może i dobrze, że ze stemplami nie pykło, bo mogę podziwiać cieniowanie Rewelacja!
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50312106]Obydwa mani mi się bardzo podobają [/QUOTE]
Dzięki
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora