Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-19, 07:39   #315
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
]mam niefotografowalny lakier
Mam mieszane uczucia.
Pierwsza reakcja. Ble jaki ciepły, ale ułamek sekundy potem hm, ale nie brzydki, fajny nawet.
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
i ja coś mam
Jakie króciuteńkie!! Ale śliczne
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ano, on mi się bardzo z Tobą kojarzy i kilkoma Twoimi mani Najpierw się bałam, że będzie trupio wyglądał, bo ja jednak żółtawe dłonie mam, ale wszystko w porządku, fajny niepozorny, ale nieoczywisty lakier
No właśnie on ma tę paskudną cechę trupkowania na zdjęciach. Na żywo tego nie ma i jest intrygujący. I niebywale trwały (przynajmniej u mnie)
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Ojj no w Empikach jest dramat jeśli chodzi o względny spokój :/
Wąchać książki też lubię, ale ostatnio przedawkowałam zapach tuszu Wypożyczyłam z biblio dwie stosunkowo nowe książki, obie z duużą ilością fotografii - normalnie kręci mnie w nosie jak czytam wieczorem
Hahaha Przedawkować zapach tuszu
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nowe mani mam.. trochę zaprzeszłe, bo już dawno mam połowę krótsze paznokcie, ale ostatnio niemoc do ogarniania zdjęć mnie dopadła.
Cudnie jest. Energetycznie bardzo.
Wg mnie dobrze, że bez stempelków, bo i tak jest okazale
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50312106]
Ja muszę co 2-3 dni piłować paznokcie i nadawać im kształt bo rosną jak głupie Nie wiem czy to nie od odżywki diamentowej.[/QUOTE]
Mam dokładnie tak samo. Jak ostatnio mani co tydzień zmieniam, to w połowie piłować muszę.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora