Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-10, 20:56   #918
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Teneryfa koncem wrzesnia? porady, wrazenia, doswiadczenia...

Cytat:
Napisane przez ew23ona Pokaż wiadomość
właśnie nie mogłam się zdecydować czy bardziej kusi mnie północ czy południe wyspy więc wybraliśmy środek z opcją wypożyczenia samochodu na 3-4 dni chcielibyśmy choć pobieżnie obejrzeć całą wyspę i zdecydować gdzie zakwaterować się kolejnym razem
Pogoda teraz podobno bardzo dobra, mi zapowiada sie 21 stopni i troche chmur. Wtedy bylam na poludniu w Jandia teraz Costa Calma, podjedziemy samochodem na dol az do Morro Jable, moze nawet Cofete i do gory na wydmy w Corralejo i moze jakies miasteczko. Liczymy na jakas fajna parke do spolki w aucie. I od razu kupilismy wycieczke na Lanzarote, na ktora sie nie zdecydowalismy bo fajne hotele, blisko ladnych plaz koszmarnie drogie

Kiedy jedziesz i dokad ?

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość
My wzięliśmy samochód na jeden dzień, ale nastawialismy się głównie na plażowanie chcieliśmy strasznie popłynąć na Lanzarote, ale podczas wyprawy na Lobos ujawniła się moja choroba morska i zrezygnowalismy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wycieczki na Lobos tez sie boje, tam sie plynie katamaranem ? Na Laznarote czyms wiekszym gdzie ladujda samochody i autokary wiec licze, ze bedzie znosnie

Edytowane przez akada
Czas edycji: 2017-03-10 o 20:47
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując