Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-16, 11:06   #922
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Teneryfa koncem wrzesnia? porady, wrazenia, doswiadczenia...

Cytat:
Napisane przez ew23ona Pokaż wiadomość
właśnie nie mogłam się zdecydować czy bardziej kusi mnie północ czy południe wyspy więc wybraliśmy środek z opcją wypożyczenia samochodu na 3-4 dni chcielibyśmy choć pobieżnie obejrzeć całą wyspę i zdecydować gdzie zakwaterować się kolejnym razem
My byliśmy w Caleta de Fuste, środek wyspy, blisko lotniska. Wynajęliśmy samochód i w jeden dzień zwiedziliśmy pólnoc, w jedną stronę jechaliśmy wschodnią częścią z przystankiem na wydmy w Corralejo i plażowanie na - mogę chyba śmiało stwierdzić - na najpiękniejszej plaży na wyspie z widokiem na Lobos, zwiedziliśmy miasteczko Corralejo i powrót przez zachód wyspy - plaża El Cotillo i póżniej bardziej środkiem wyspy z zahaczeniem o La Oliwę, Betancurię i Antiguę.
Drugiego dnia południe wyspy - w jedną stronę zachodnią częścią - Ajuya, Paraja - widoki zapierające dech w piersiach, dojazd do Moro Jable - chwila plażowania i odpoczynku, i powrót wschodnią częścią - wietrzna plaża w Costa Calma, Oasis Park w Lajita i czarna plaża w Tarajalejo.
To tak mniej więcej wyglądał nasz plan wycieczek Nie mam zwyczaju jeździć na wakacje 2 razy w to samo miejsce, więc cieszę się, bo zwiedziliśmy praktycznie całą wyspę.

Edytowane przez vanessa1781
Czas edycji: 2017-03-16 o 11:09
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując