Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-19, 00:35   #617
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ostatnie łupy
zdjęcie 1:
- serum NuFoutain
- xlash
- mydło alep 40%
- mascara so'bio
- próbki kremów tonujących logony i podkładów so'bio

zdjęcie 2:
- mleczko do ciała naturado
- maseczka peelingująca alva rhassoul
- savon noir alepia
- mydło alpeia 16% (moje ukochane!)
- próbki kremów pod oczy (alve, organix, dr.hauschka) i kremu do rąk

zdjęcie 3:
- natura siberica polikolagenowy wypełniacz zmarszczek (zamierzam pod oczy stosować)
- organic therapy - hollywoodzki scrub do ciała
- tonik do skalpu
Zobaczyłam i padłam
Daj znać co z xlash'em. Serum z wit. C... Mhhh. Kusisz
Savonu używasz do twarzy?


Cytat:
Napisane przez SexPistols Pokaż wiadomość
anula_ga super zakupy Najbardziej zazdroszczę mascary bo mam dużo do nadgonienia w kolorówce. Jak już przyjdzie "wymieniona" proszę o parę słów o niej

Teraz kilka słów o hennie Khadi.
Jestem bardzo zadowolona. Pomieszałam orzechowy brąz z amlą/jatrophą. Włosy są błyszczące i gładkie, kolor nawet fajny, na pierwszy rzut wydawał się ciut za pomarańczowy ale już rano pomarańczowy odcień zamienił się w czerwień/mahoń, czyli poszedł bardziej w stronę, w którą chciałam
Bardzo ładny kolorek. Mi odwagi na henne wciąż brak

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
SexPistols piekne wlosiska i ten blask
Anula gratulacje na Werki
A oto i moje skromne nabytki:
zdj 1
prezent od Walentego P&R: balsam do stop hipo, balsam do dloni Spa oraz odzywka do wlosow objetosc i nawilzenie
zdj 2
-Tybetanska odzywka do wlosow Planeta Oragnica
- zlota maska do wlosow Planeta Oragnica
- szampon z chili love2mix
- marokanski szampon z glinka Planeta Oragnica
zdj 3
- Organic Therapy tonik z ekstraktem z kaszmiru
- Eco Hysteria zel pod prysznic - creamy-n-milky - olej shea, mleczne proteiny, kalifornijska truskawka zapach ma obledny
- Organic Therapy oczyszczajaca maska z ekstraktem z bialej trufli
wiecej grzechow nie pamietam
za zakupy. Porównasz złotą i tybetańską maskę? Nie chodzi mi o długofalowe użycie.
Organic Therapy mają takie ładne opakowania i ta trufla brzmi kusząco

Cytat:
Napisane przez SexPistols Pokaż wiadomość
Trzymałam dokładnie dwie godziny, przedtem umyłam głowę czarnym mydłem alepii, położyłam dosyć gęsta mieszankę na wilgotne włosy.
Dzięki, że Wam się podoba i za miłe słowa




Fajne! Ale Wy dziewczyny szalejecie

Ja się teraz szykuję na mazidłowy hydrolat z kocanki, podobno fajnie działa na naczynka. Naprawdę coś pomaga, używałyście? Tylko nie mam pojęcia kiedy go wcisnę bo i rano i wieczór mam obstawiony, w dzień nie zawsze mogę a myślę, że trzeba by go używać w miarę często i regularnie żeby podziałał. Chciałam też dobrać kompleks na naczynka ale jakiś konserwant tam mi się w nim nie podoba, dokładnie Phenoxyethanol, podobno w Japonii zupełnie zabroniony
No nic spróbuję sam hydrolat i ten nowy sposób (od anuli ) na witaminę C.
Chciałam też dobrać mocznik, żeby troszkę sobie "wyładnić" pięty (uwielbiam łazić na bosaka), myślicie, że wystarczy go dosypać do wody i pomoczyć nogi czy jakaś specjalna formulacja się mu należy?
Jakiś czas temu zakupiłam hydrolat z kocanki i mogę stwierdzić, że pomaga. Nie jest to jakiś must have, ale można spróbować. Zresztą jeśli chodzi o naczynka to na cuda nie liczę.
Natomiast olej z kocanki spowodował u mnie małe kuku.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora