Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dla tych którym nie przejadły się panterki - mój leopardek :) dla Fergi :*
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-02, 06:38   #15
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: dla tych którym nie przejadły się panterki - mój leopardek :) dla Fergi :*

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Mimo że zawsze prezentowałaś sie nam w delikatnym.. eterycznym..anielskim Charlize-nowym wydaniu..-teraz widzę Twoje ciemne oblicze! Mogłabyś być adwokatem diabła.. i zdobyłabys każdą dusze..
Pokazujesz jak każda kobieta może się zmieniać i manipulować-to coś niezwyklego..

Szóste zdjęcie mnie troche smuci.. Uświadamia że to TY powinnaś być modelką wielkich projektantów, otoczona fotografami, na eksluzywnej sesji fotograficznej...Bez rysy programu graficznego wygladasz jak milion dolarów!!


Kotek, rysa programu jest kontrast i ziarno z Picasy
A manipulować i zmieniać się oj lubimy
Dziękuję Piękności

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość

zawstydzasz mnie! Masz absolutnie perfekcyjną twarz, idealną szczękę, piękne oczy i usta... no wszystko mnie zachwyca, więc czymkolwiek to podkreślisz - wyglądasz - jak to trafnie określiła Ferg - jak milion dolców!
A ten makijaż jest wybitnie udany, cudne oczyska! Ja zrezygnowałabym z ust [choć same w sobie też bardzo ciekawe i oryginalne ] i szalała na imprezie Brawo!
usta specjalnie takie (wiesz że lubię przesadzać)
ja Cię zawstydzam? po tym komentarzu chyba przez rok nic nie dodam tak się spaliłam
szczęka męska przecież
Dziękuję Ci oooogromnie

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kitek85 Pokaż wiadomość
OMG!!!! prawdziwa kotka z ciebie wyglądasz zabójczo- świetny makijaż, taki drapieżny zupełnie inny od tych wszystkich do tej pory prezentowanych jak pięknie do ciebie pasuje stwierdzenie "kobieta zmienną jest"... jeszcze raz WOW!
Dziękuję Kitku
Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Nie mogę nie poprzeć Wizażanek, które komentowały ten olśniewający makijaż.
Całość bardzo zalotna, bez odrobiny wulgarności.
Złota-Drapieżna-Anielska. Powiedziałabym milion GBP.
Dziękuję Dianko
Cytat:
Napisane przez kiniaczek711 Pokaż wiadomość
Wiesz co ta paletka z Manly. Znalazłam na Allegro identyczną z MAC....hmmm tylko o 80zł droższa........ ojjj coś Tu nie tak jest;/

Wklejam link do aukcji:

http://allegro.pl/item802450744_mac_...welacyjna.html
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
To raczej podróba.
no raczej na pewno podróbka też je widziałam i też kusiły
u mnie nie ma Mac'a, gdybym była w Złotych Tarasach zajrzałabym czy w ogóle są takie paletki a jak już to w jakiej cenie
ja nawet nie wiem czy tą Manly kupiłam oryginalną bo takiego rozstawienia kolorów jak u mnie nigdzie nie widziałam, ale nie mam absolutnie nic jej do zarzucenia, cienie świetnie się trzymają i te kolooory dla mnie o wiele za dużo takich których nigdy nie zużyję ale ja jak sroczka
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."





Edytowane przez Moccari
Czas edycji: 2009-11-02 o 06:42
Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując