Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - a ja stracilam ochote na slub...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-27, 13:38   #26
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: a ja stracilam ochote na slub...

tak to ja pisalam ze mieszkamy aleko od siebie.. ale przeprowadzil sie juz do wawy jestesmy juz jakis czas na miejscu.... zobaczymy moze troche zmieni nastawienie...

co do racji tego ze ja jestem wierzaca a ona nie bardzo to on juz kiedys okreslil ze nie ma nic przeciwko zebym chodzila z dziecmi do kosciola je ochrzcila czy zeby mieli komunie... powiedzial ze w ostatecznosci moze sam zaprowadzac dzieci do kosciola ale wiadomo dla niego pobyt w kosciele nic nie znaczy ... sadze ze przy dzieciach nie bedzie mowil takich rzeczy bo nawet ja na to nie pozwole on to wie.... nie wtracamy sie sobie w nasze kwestie religijne tylko ze on ostatnio przesadza...mam dosc sluchania takich glupot bo to mnie jakos doluje czuje jak by slub byl dla niego problemem a nie czyms waznym...nie tak to mialo byc.. pierw sam sie cieszyl zz areczyn i w ogole i chyba spoczal na tym sadzac ze swoje odwalil.... a ja to reszta ale ja sama slubu nie biore wiec chce by on tez sie w to zaangazowal takie moje zdanie jak sie to niezmieni zapowiedzialam mu ze slubu nie bedzie moze troche postraszenie go cos zmieni
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując