Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak poderwac faceta?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-01, 17:22   #4
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jak poderwac faceta?

Cytat:
Napisane przez magda_madzia Pokaż wiadomość
I znow musze prosic was o pomoc. Jakis czas temu skonczylam dlugi- czteroletni zwiazek. Meczylam sie w nim wiec nie bylo sensu tego dalej ciagnac. Teraz mam 18 lat. Jest pewien chlopak o ktorym praktycznie nic nie wiem: nie wiem gdzie mieszka, jak ma na imie, czy ma kogos... Widuje go tylko w szkole i ewentualnie ale bardzo rzadko na miescie. Niedlugo skoncza sie wakacje i znow wroce do szkoly i bardzo bym chciala go poznac- tylko jak? Jestem raczej z natury niesmiala i malo przebojowa- nie pcham sie zazwyczaj tam gdzie mnie nie chca. Wiec jak moge zwrocic na siebie jego uwage? Tak wlasciwie to odnosze wrazenie jakbym juz zwrocila, bo czesto "czuje" na sobie jego spojrzenie i zazwyczaj jak patrze katem oka to widze ze on patrzy na mnie. Ale z jakiego powodu, to nie wiem. Wiem ze to troche glupio i niedojrzale brzmi ale mam z tym problem, bo jak juz wspomnialam to nie jestem dobra w podrywaniu- zazwyczaj to ja bylam podrywana (zazwyczaj tzn ostatni raz 4 lata temu). Macie jakies "patenty" na mezczyzn? Prosze o odpowiedzi
Jeśli rzeczywiście zwrócił na Ciebie uwagę-nie będziesz musiała nic robić .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora