Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-05, 13:08   #789
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja mam swoje rzęsy długie i czarne, ale po tych odżywkach mam jak sztuczne. Używam long4lashes. Teraz smaruję nią rzęsy raz w miesiącu dla podtrzymania efektu, bo nie wyobrażam sobie powrotu do poprzedniej długości. Miałam doklejone raz i dla mnie to masakra: ani się pomalować ani się umyć. Długie, sztywne, niewygodne... A jednak rzęsy i brwi robią dużo dla wyglądu.
tylko ze ta odzywka tez zawiera ten lek na jaskre czy zacme, mnie sie juz myla te wszystkie choroby Ja sobie kupilam w PL wersje do brwi i owszem troche te przerzedzone miejsca sie wypelnily, ale wloski rosly delikatne, wiec przy demakijazu wypadaly. Po ktoryms tam razie wlosek wyrosl grubszy, ale po pol roku i zuzyciu 3 szt. jak zaprzestalam to i brwi wrocily do pierwotnego staniu, wiec wiecej nie mam zamiaru takich rzeczy uzywac. Z wiekiem widze ze brwi mi plowieja i sie przezedzily, wiec zostane przy wypelnieniu cieniem , albo poprawianiu ich kolorowa maskara do brwi. No i smarne sobie na noc tym naturalnym serum do rzes alterra (wczesniej alverde), albo olejem rycynowym ( te pierwsze gotowce wiadomo wygodniejsze).


Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
Moni a Balea jest cos warta ? Czy to jest to samo co Isana? Przegladam dm i tak sie zastanawiam bo mi niestety pozostają zakupy on line / ślubny ma za daleko do dm bo jakies 30 min autem a i z Rosskiem problem bo twierdzi ze do 18.00 czynny ( a na stronie ze do 20.00. ) i nie ma czasu Bardziej chyba mu się nie chce
Balea o firmowa marka dm, tak jak Isana z Rossmanna. Zadna nie jest marka naturalna, ale niektore kosmetyki jak na zwykle produkty, maja calkiem ok sklady.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-11-05 o 13:10
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora