Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpniówki '17 Słodkie początki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-05, 13:01   #88
TinaTatina
Raczkowanie
 
Avatar TinaTatina
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpniówki '17 Słodkie początki

Cześć
U nas wczoraj był tak intensywny dzień, że już nie miałam siły pisać. Rano byliśmy u fizjoterapeuty, który spóźnił się o godzinę bo jakaś pipa nie wpisała naszej wizyty w grafik jak zmieniałam termin z zeszłego tygodnia. Wszystko w porządku i poza kładzeniem na brzuchu i obracaniem na boki to nic póki co nie musimy robić.
A popołudniu byliśmy u dermatologa, bo młody wygląda jak siedem nieszczęść - i na twarzy go wysypało, i łojotokowe zapalenie skóry i jeszcze jakaś wysypka na brzuchu. Dostaliśmy jakąś maść i podobno ma przejść. Zobaczymy co to będzie. I chyba jest zmęczony tymi wczorajszymi atrakcjami bo dziś tylko je i śpi. Przynajmniej do tej pory. A ja liczę na to że cokolwiek uda mi się posprzątać

Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość

Odbyłam dziś pierwszy,krótki spacer z małym w chuście.Jeszcze taka niepewna jestem,ale na krótkie dystanse możemy chodzić.Fajna sprawa☺.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetnie pewnie jeszcze troszkę i będziecie pomykać i na dłuższe spacerki

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość

Ps. Przed chwilą teściową napisała mi sms, żebym skreslila z przyjęcia w restauracji ją, teścia i babcię tz. Ja pieprze, kobita się nie czuje ze że dzięki temu pieprzy naszemu dziecku święto nie ma na tyle klasy, żeby byc ponad kłótnie ze mna i normalnie odbębnić knajpe. Tylko tz mi szkoda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawiedzona baba. Teraz pewnie będzie wielka obraza i jeszcze wciąga w to teścia i babcię. Może dla Was to jednak lepiej bo nie wiadomo jak numer by wywinęła przy ludziach.

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
witam
u nas nocka jak marzenie zasnął o 20.40 i spał do 5.20 zjadł i poszedł spać dalej i najlepsze jest to, że ja się położyłam o 22.40 i spałam twardo, aż się obudził
widzę, że wszystkie męczymy się ze stękaniem moje dziewczyny nie stękały
tak sobie myślę, że u nas to może po prostu samo przyszło
może zwyczajnie dojrzał do dłuższego spania? na pewno kluczem jest to, że przestał robić kupę w nocy
lecę piec ciasto migdałowe ze śliwkami w prezencie imieninowym dla mamy
Mój kupy nie robił w nocy właściwie nigdy, ale ewidentnie coś go męczy i wydaje mi się że to gazy, bo po espumisanie na noc śpi trochę spokojniej jednak. Może nie zupełnie spokojnie, ale jest lepiej.
Fajnie że już tak ciurkiem dłużej możesz pospać. do 5 to już elegancko
W sumie u nas też jak pójdzie spać 20-21, to pierwszy raz budzi się 1.30-2 najczęściej, tylko zanim ja się poogarniam to kładę się ok.23, a zasypiam po, także średnio z tego czasu korzystam.

Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Hej.
O matko itakasia, jak tego dokonałas? Marzy mi się taka przespana nocka. Choć generalnie nie mogę na mojego narzekać. Je zwykle koło 23-ciej, potem 2 lub 3 w nocy i następnie koło 5-tej lub 6-tej. Ale takie coś jak u Ciebie to marzenie. Mój niby kupy w nocy też już nie robi, ale na jedzonko się budzi. Najbardziej mnie wkurza, że czasami ma problem z zaśnięciem po tym jedzonku koło trzeciej w nocy. Ja ledwo widzę na oczy a ten slepka w pełni otwarte i krzyk jak odkładam do łóżeczka. Dziś np tak było. Na szczęście dzieje się tak tylko co któryś dzień. Może jak za dużo pospi w dzień to tak jest? Albo jak gazy go męczą?
Generalnie jednak jest fajnym,coraz bardziej uśmiechniętym chłopcem. Głowę już mocno podnosi, zaczyna swoje dźwięki wydawać jakby chciał rozmawiać.
Jedyny minus taki, że to przeziębienie nie ustąpiło i drugi dzień jesteśmy w szpitalu z zapaleniem oskrzeli. Co ze mnie za matka, że takie maleństwo już musi być hospitalizowane? Nie wiem jak ubierać i jak uchronić go przed przeziębieniami. Zwłaszcza, że sami z mężem byliśmy trochę przeziębieni i siłą rzeczy u małego że zwykłego katarku zaczęło spływać na oskrzela. Oby go wyciągnęli w tym szpitalu i żebyśmy mogli szybko wrócić do domku.
Zdrówka dla Was! To nie Twoja wina, nie mamy na taki rzeczy wpływu za bardzo
U Kuby dobre jest to, że w nocy przy końcówce butli już zasypia ze smokiem w dziobie, czasem nawet nie dokończy jedzenia. Minus jest taki że nie ma szans żeby mu się odbiło, ale nocami chyba też trochę spokojniej je.

Cytat:
Napisane przez SportMama Pokaż wiadomość
Oj dawno nie pisałam. Za krótka doba,dzień leci za dniem, Antoś coraz bardziej rozgarnięty i coraz dłużej i więcej śpi w łóżeczku. Yaba współczuję teściowej,nieźle dała Ci popalić. A u mnie mały dołek. Zaczęłam biegać i ćwiczyć i 2 kg zamiast mniej to więcej. No,ale liczę,że za chwilę organizm się ogarnie. Boję się diety wprowadzić,bo jak mniej jadłam to pokarmu też miałam mniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety karmienie to dość spore obciążenie dla organizmu jednak, więc z dietami to chyba trzeba uważać. Spokojnie, przestaniesz karmić to będziesz myśleć o diecie, chociaż obstawiam, że to jakies chwilowe i normalnie Ci waga zacznie spadać zaraz
Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Chciałam tylko zameldować że dziś przyjeżdża tz i do poniedziałku wieczór jestem niedostępna. Odezwę się we wtorek miłego weekendu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bawcie się dobrze
TinaTatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując