Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki The Balm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-14, 21:44   #289
Demonica19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
GG do Demonica19
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
No tylko na Wizażu nie szalej, bo niektóre posty mogą być odebrane jako reklama :P

Masz na myśli Betty-Lou?
ehehe postaram się żeby nie brzmiało jak reklama myślę że na tym forum wiele sama się dowiem, a opinia również Wasza jest dla mnie ważna bo sama nie wszystko chcę badź nie jestem w stanie przetestować

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a próbowałaś go nałożyć miękkim, ale takim naprawdę miękkim pędzelkiem? Nie takim jakie macie w Mario do makijażu (maziałam kiedyś coś pędzlem jednej z Pań, straszny drapak)... I delikatnie strzepać nadmiar... Tez jestem blada, a ten bronzer idealnie pasuje
tak próbowałam ale efekt ciągle nienaturalny,moja szyja wygląda jak "nie do kompletu" z twarzą^^ będe próbować raz jeszcze,najwyżej dam siostrze

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez eska89 Pokaż wiadomość
mój też ja zapytam czy jest już dostępny rozświetlacz Mary-Lu Manizer? i czy na wyprzedaży u was zostały jeszcze jakieś smakołyki( kulki, prasowańce Guerlain itp)?
Był w zestawach po 50zł ale sprzedał się jak ciepłe bułeczki też czekamy że może coś przyjdzie z magazynu do nas póki promocja trwa. Z guerlaina też nie zostało nic z tych rzeczy. Miałyśmy 1 meteoryty w kulkach ale zaraz ich nie było Gdyby cos sie zmienilo w tej sprawie dam znać

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez angeladab Pokaż wiadomość
Toż to "mój" Marionnaud To chyba tylko ja Wam tam stand przeczesuję w takim wypadku
A swoją drogą... macie już może róż Frat Boy?;> Bo poluję na niego od jakiegoś czasu....
Hehe to pewnie znam z widzenia choćby bo niekoniecznie ja służyłam pomocą Frat Boy jest jeden jedyny ostatni na stanie a jak ta maskara cheater? co o niej sądzicie? ja nie testowałam jeszcze a opinie miałam różne, że porażka albo super extra. jaki jest efekt tej maskary?Kiedyś była świetna taka dwustronna z 2 szczoteczkami ale nie wiem czemu już jej nie mamy w ofercienie zdązyłam jej skonsumować
Demonica19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując