Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-01, 09:29   #93
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII



Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
co to znaczy cienka w opisie emulsji? że słaba?
Wczoraj, z pośpiechu nie odpisałam, co miałam na myśli cienka czyli lekka i lejąca co ciągle, jak wiesz, w przypadku filtrów jest ewenementem

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
i to jest plan na medal!

Przyjemność była duża, tylko za krótka
Też tak myślę

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Dla dojrzałej cery są fajne kremy Beyond skincare. Bardzo bogata konsystencja, ale nie są przesadnie tłuste. To już jest bardziej zaawansowana pielęgnacja niż rossmannowska Alterra.
Przy okazji wklejam mój zestaw wakacyjny (krótko wakacyjny, bo zabrałam te kosmetyki na weekendowy wypad). Miałam ze sobą krem pod oczy Beyond, który uważam za jeden z lepszych dla cery właśnie dojrzałej (takiej jak dla mnie, czyli pod 40)

A gdzie je kupowałaś ?

edit: znalazłam

Podobnie jak Wy, nie boję się zmarch i opadania = grawitacji tylko zapadania i zaniku tkanki tłuszczowej na paszczy I mam bzika na punkcie pielęgnacji podocznej

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Co do pielęgnacji, to poleć jej jakieś bezolejowe serum, np to Florame, które teraz testuję jest boskie. Fajne też jest serum Lavery z karanja i ono może by było fajniejsze dla niej, niż Florame, bo jest typowo przeciwzmarszczkowe i nie ma w składzie za dużo olejów.

Mogłabyś podlinkować to serum z Lavery

Edit: znalazłam na kwc

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2015-10-01 o 12:19
Contax jest offline Zgłoś do moderatora