Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-01, 09:53   #94
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Dla dojrzałej cery są fajne kremy Beyond skincare. Bardzo bogata konsystencja, ale nie są przesadnie tłuste. To już jest bardziej zaawansowana pielęgnacja niż rossmannowska Alterra.
Przy okazji wklejam mój zestaw wakacyjny (krótko wakacyjny, bo zabrałam te kosmetyki na weekendowy wypad). Miałam ze sobą krem pod oczy Beyond, który uważam za jeden z lepszych dla cery właśnie dojrzałej (takiej jak dla mnie, czyli pod 40)

Można gdzieś dorwać próbki?

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jak ma suche skórki to powinna je usuwać peelingiem, nie ma innej opcji, bo każdy podkład je podkreśli. Przy naczynkach to raczej trzeba po enzymatyczne sięgnąć lub z delikatnymi drobinkami, można też użyć szmatki razem z enzymatycznym.

Co do pielęgnacji, to poleć jej jakieś bezolejowe serum, np to Florame, które teraz testuję jest boskie. Fajne też jest serum Lavery z karanja i ono może by było fajniejsze dla niej, niż Florame, bo jest typowo przeciwzmarszczkowe i nie ma w składzie za dużo olejów.

To nie to. Używa peelingów i nic to daje. Mam wrażenie, że jest nawet gorzej. Tarczyca robi swoje Poza tym ma alergie, naczynka i skłonność do zapychania. Nie kupi niczego bez próbki.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora