Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 10:16   #1996
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Czysta biel wygląda na mnie o wiele lepiej niż kremy, złamane-szare biele etc. Taki efekt "wow", że widocznie czystsza wydaje się skóra, wyłania się kontrast. To wyeliminowało BS. Poza tym kolory BS są dla mnie za ciepłe - np. pomarańcz , te ciepłe róże
DW odpadła przez makijaż. Ciemna, butelkowa koszula jest świetna, pod warunkiem, że nie połączę jej z ciemnymi ustami, wtedy robi się mrocznie Ogólnie ciemny makijaż wokół oka, wyciągnięte kreski czarnym eyelinerem są na mnie za mocne, za dramatyczne DW by zniosła smokey eye i burgundowe usta, TW świetnie wyglądają w czarnych kreskach nawet wyciągniętych daleko poza zewnętrzne kąciki a dla mnie to za ciemny makijaż Nawet wczoraj zrobiłam sobie eyelinerem delikatnie wyciągniętą czarną kreskę i wyglądałam jak kociak z burleski kreska wychodziła na 1 plan. Muszę ostrożnie obchodzić się z czarnym eyelinerem, jeśli robię kreskę to musi być normalna i delikatna tak jak i cały makijaż.
Wszystkie te ciekawostki są u Wampierz na blogu pod opisem typu
Ciekawe I chyba tak jest najłatwiej, wybrać kilka typów a potem je eliminować
Poza tym widać ile w tym subiektywizmu. Ja lubię mocny makijaż oczu, dobrze wyglądam w smokey i w wyciągniętej czarnej kreskę. Zimą raczej nie jestem - źle mi w fuksji, czystej bieli, czerń w ubraniach też nie jest wow. I tak naprawdę zastanawiam się, czy po prostu wydaje mi się, że dobrze mi w takim makijażu - bo np pasuje do mojego kształtu oka, albo po prostu podoba mi się na kimś - czy naprawdę mi w nim dobrze.
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora