Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-23, 14:45   #2006
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Masz rację aczkolwiek wydaje mi się,że 90% kobiet lubi taki makijaż w jakim się dobrze czuje i dobrze wygląda. Pewnie, że są ekstrema, ale mówmy o normalnych kobietach ;-) Ja widzę masę dziewczyn w takich kreskach i jest im świetnie a wcale nie mają zimowego typu urody. Na pewno zależy to od kształtu oka np na migdałowych ale też może od subtelności typu kolorystycznego.. , to pewnie wypadkowa wielu kwestii kształtu oczu, rysów.
Z drugiej strony może jesteś bardziej kontrastowym, ciemnym typem np. ciemną jesienią
http://www.12blueprints.com/how-autu...fy-eye-colour/

Swoją drogą to wręcz ciekawe, że zimom się nie zaleca czarnych eyelinerów (w zasadzie nikomu jako mało naturalny). Dopuszcza się go dla TW, DW, ciemnych jesieni, trochę dla BS. Przy typach "soft" w zasadzie jest w ogóle mało przestrzeni dla eyelinera, ten makijaż jest b subtelny.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------



Czysta biel i czerń czy szarawa biel/sprana czerń? Z tego co piszesz wychodzi raczej zima albo lato jednakże z naciskiem na którąś z zim = true winter/bright winter. Pooglądaj palety www.barwyurody.blogspot.com
Właśnie ciemną jesień rozważam. Szukam jakiegoś koloru albo sposobu żeby zawęzić poszukiwania
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora