Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 13:15   #4520
201611290914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 912
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie, bo one tak samo zawierają tlenki, jak i każde inne. U mnie nawet puder półtransparentny wygląda źle.
Z kolorówki na skórę kładę tylko róż i korektor pod oczy. Może jakby mi się cera pogorszyła w sensie kolorystycznym ( głównie przebarwienia), to bym coś tam próbowała kombinować, ale tak to naprawdę nie ma sensu w moim przypadku. Nawet jeśli po zakończeniu kuracji lekami powróci mi łojotok, zaskórniki i rozszerzone pory, to podkład tylko to wszystko podkreśli, więc po co mi to? Dla mnie podkłady są dla osób, które mają coś do zakrycia, a mankamentów typu zmarszczki, obwisy, tłustość podkład nie zniweluje.
Ewa pisała że minerały bardziej sypkie i pyliste mają właśnie trochę inny skład i mogą lepiej się sprawdzać.
Według mnie tłusta cera z zaskórnikami bez podkładu wygląda okropnie. Podkład nawet lekki jakoś dla mnie poprawia sytuacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
To jest taka cecha skóry, której nie da się wyleczyć, można jedynie łagodzić objawy. Ja działam tak: co dwa dni peelinguję buzię i nakładam maseczkę oczyszczającą, po tym używam Locacidu, a inne co drugie wieczory to krem nawilżający (w moim przypadku jest to Sylveco, lekki krem brzozowy). To bardzo dużo zmienia, buzia jest czystsza, gładsza, nie chropowata.
Są to bardzo pozytywne efekty, ale jest jeszcze druga strona medalu - właśnie teraz mam największe skutki odstawienia hormonów, na dodatek śmierć osoby z rodziny i mam totalną masakrę na twarzy. W najgorszej wersji, bo zapalnej. I już peeling zmusza mnie do omijania pryszczy, żeby ich nie poroznosić i trochę to ostatnio
kiepsko wygląda.
Ale przy braku zmian zapalnych to był naprawdę dobry system
Też zaczęłam stosować Locacid może więc będę stosować go w takim systemie jak Ty. Czyli w praktyce ze 3 razy w tygodniu wychodzi? Luszczysz się? Ja bardzo nie wiele i jest mi dziwnie bo wcześniej stosowałam atrederm po którym luszczyłam się jak szalona ale wzmagał chyba przetłuszcanie.
Też odstawiłam tabletki. Prawie 2 miesiące temu. Na razie nie widzę skutków. A Ty kiedy odstawiłas i co się teraz dzieje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201611290914 jest offline Zgłoś do moderatora