Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-21, 19:31   #4522
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez NaturalnaWodaMineralna Pokaż wiadomość
A jakie polecasz z płynnych? Są jakieś z w miarę nieszkodliwym składem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

z nieszkodliwym nie znam, bo skoro nawet minerały które maja 4 skłądniki na krzyż potrafią pogorszyć skórę to co dopiero te płynne, choć to tylko teoretycznie mogą pogorszyć bo czasem są lepsze niż minerały
z płynnych które nie podkręcały u mnie fabryki tłuszczu- co nie znaczy że matowiły i należy je zmatowić jakimś bezbarwnym pudrem- to jest np Pupa bb krem do skóry tłustej tylko on prawie nic nie kryje i nie ma jasnych kolorów to raczej krem koloryzujący ale przypudrowany dry flo daje mi dosyć długo świeżą cerę.
Super trzymający mat był dla mnie koreański OHUI for men natural uv cc cream(próbka) koniecznie przypudrować ale po przypudrowaniu był mega trwały i satynowo matowy ok. 8 godzin bez poprawek i znowu kolor był kiepściutki i tylko kolor powstrzymał mnie przed kliknięciem całego pakietu próbek
Świetny też był The Saem skin fit silk finish bb cream- rewelacyjne wygładzał, efekt blur i mat, podejrzewam że mógłby mocno suche skórki podkreślać których ja akurat nie miałam, tu kilka słówek o nim:
http://www.kikaytrekkie.com/2013/02/...-skin-fit.html

i tak zastanawiam się czy koreańskie bb kremy dla mężczyzn nie były by idealne właśnie dla skóry z rozszerzonymi porami i przetłuszczającej się bo zwykle to cecha męskiej skóry

Z drogeryjnych nieźle prezentował się Astor skin match(stara wersja) kilka razy go nałożyłam ale odcień za ciemny dla mnie
Do matowienia najlepsza jest mieszanka krzemionki spherica z mikrosferami silikonowymi


z taką boską skórą można pozwolić sobie na ekstremalny glow:
https://www.youtube.com/watch?v=6F70IMsDRKk

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2016-09-21 o 19:36
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora