Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-26, 10:28   #773
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Niestety, ponownie napiszę, że mam dokładnie tak samo.
Dołączam się, przy mieszanej skórze podkreślają pory. Na początku wygląda dobrze ale z czasem jest coraz gorzej w dodatku kiepsko matują. Ostatnio zauważyłam, że nawet ciemnieją a wybrałam najjaśniejsze i prawie najjaśniejsze odcienie. Wrócę do Almay

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Kochana, to że mi się nie udało z minerałami, nie oznacza że i tobie nie uda się dobrać odpowiedniego. Ja po prostu źle w nich wyglądam, a praca wymaga ode mnie dobrego wyglądu. Nie mogę pozwolić sobie na kapryśność minerałów.

Akuratnie uzywam Revlona i uważam go za świetną konkurencję dla Estee Lauder DW. Świetny jest Guerlain Parure Extreme i Shiseido słoneczny. A teraz zaczaję się na bb Diora.
Możesz napisać, którego Revlona używasz? Almay i Revlon mają często takie same produkty w różnych opakowaniach. Mam jeden ulubiony podkład Almay ale w Polsce jest niedostępny, może znajdę jego odpowiednik właśnie w R.
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora