Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-11, 17:49   #3506
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Patrzyłabym raczej na to, co cię ubiera vs co cię nie ubiera, zignoruj rysy twarzy, za to można się zastanowić czy ludzie cię kwalifikują do tych archetypów wiążących się z typami Kibbego - to tak z dystansem, ale może pomóc. Też polecam forum Yuku, tylko że jest po angielsku.

Ogólnie podobnie jak z analizą kolorystyczną - możesz sobie skreslić na początek typy, któe na pewno nie, bo w tych ciuchach wyglądasz koszmarnie i iść dalej, sprawdzając w jakich ubraniach jest ci lepiej.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------


Masz jasną cerę, więc jasne przy twarzy może ci robić efekt cielistości, a to jest niekorzystne dla zim.
Poza tym każdy ma inne kolory wow.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------


Amen.
Tu raczej chodzi o indywidualną urodę.

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------


Anne Hathaway ma o wiele bardziej wyrazistsze rysy twarzy niż Megan Fox, w ogóle niż większość ludzi. Hathaway ma duży nos, duże usta, duże oczy, mocne brwi, wszystko mocno zaznaczone. Wygląda prawie jak kreskówka.

Megan Fox z ostrych rzeczy to ma jedynie spiczasty nos. W sumie nie wiem, jak teraz ona wygląda, bo najbardziej gwiazdorzyła kilka lat temu. Miałą raczej twarz o takiej przyjemnej dziecięcej pulchności + makijaż na kocie oko (liner, brew) i konturowane policzki. Potem zrobiła się jeszcze trochę bardziej opuchnięta i chodziły plotki, że sobie coś robi z twarzą, chociaż moim zdaniem te plotki o gwiazdach są często nie fair, bo ludziom twarz się zmienia z różnych powodów.[COLOR="Silver"]
Staram się mierzyć. Z ciuchów to chyba SC i TR zostaje, bo nic innego. Z tym, że ciągle nie umiem zrozumieć gdzie jest granica między tymi typami. Raz piszą, że SC i baskinki nie, ale na pintereście jest masę baskinkowych kurtek i marynarek dedykowanych SC. Nigdzie nie ma jakiegoś wyraźnego rozgrnaiczenia w kroju itd.

Heh, jak się tak zastanowić to każdy coś określa mianem ostrych rysów, ale dla każdego jest to coś innego. Bardzo subiektywna kwestia.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora