Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobra offlinowa apteka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-29, 23:13   #93
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Dobra offlinowa apteka

Cytat:
Napisane przez palomino Pokaż wiadomość
Yo
o rany a ty skąd sie tu wziełas ? Dawno cie nie widzialam

A wracajac do tematu to ja z tego Superpharmu wynioslam wrazenia jak najgorsze W rossmanie rzadko bywam wiec nie umiem ocenic na takich zwyklych kosmetykach - raczej na aptecznych. To co zobaczylam to mnie troche zmrozilo
Poza tym chodzi o podejscie do klienta -w "mojej" aptece, jak kobieta nie miala probek Flexiliftu Vichy w saszetkach, to mi dala taki sloiko-tester ichniejszy zebym tylko sobie mogla w domu wyprobowac (co prawda to bylo dla Buni ale liczy sie fakt ).
A w tych molochach to te sprzedawczynie chyba mysla ze ich bede po rekach calowac za jakakolwiek probke. Wrr
No ja staram się być aktywną Wizażanką hehehe

Ja mało kiedy kupuję w Superpharmie, bo u nas jest jeden w manufakturze i mi nie po drodze ale będąc kiedyś w stolicy szukałam balsamu brązującego, a że nie wiem, gdzie jakieś te drogerie są, a była akurat Superpharma kupiłam balsam z cenie 25zł, który gdzie indzien bez promocji kosztował by mnie max.19zł. Nie miałam wtedy wyjścia, ale już wiem, że tam nie jest konkurencyjnie No i Omegę chyba kupiłam i tokovit E i tez było drożej niż w "zwykłej" aptece, więc ja tam chodze tylko oglądać zasadniczo
Niestety koło mnie nie ma nigdzie małej, fajnej apteki - w sensie cen i próbek

Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując