Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-06, 09:53   #23
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
hm... dywagacja sprezynkowa jest jak najbardziej prawdziwa natomiast raczej mniej prawdziwe wydaja sie Twoje wypowiedzi dotyczace setnej juz CM ,jakbym nieliczyla nijak nie wyjdzie ,sama napisalas ,ze srednio co miesiac kupujesz .
W tamtym roku w czerwcu pisalas ,ze zuzylas 2 szt hm.... nie nie czepiam sie ale to Ty napisals o wiarygodnosci i w niezbyt przyjemnym tonie zaatakowalas dziewczyne ,ktora przyszla podzielic sie wiedza i za to jej dziekuje.

Jest takie powiedzenie, np. "Powtarzam Ci to już setny raz ...", "Sto razy do Ciebie mówię a Ty dalej nie rozumiesz ..." , i takie oto powiedzenie miałam na myśli, pisząc i że zużyłam już sto butelek CocoM. Mam nadzieję, że to jasne (już). Dwie sztuki zużyłam w zeszłym roku, to fakt.

Nie zaatakowałm dziewczyny, tylko zaatakowałam jej bzdurny wykład.

Cytat:
A na marginesie i w renomowanych perfumeriach tez mozna sie naciac na podroby (kilka lat temu znana mi sprawa z renomowanej perf, w Poznaniu ,a podroba przyjechlala z Francji.....)
No więc dlatego pisałam wcześniej, że należy przede wszystkim zwracać uwagę na numery seryjne.

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
Tylko mam niejako wrażenie że według przysłowia uderz w " stół a nożyce się odezwą" i jeszcze " ziarno niepewnosci zostało zasiane ......................... ...
No właśnie, zasiewasz ziarno niepewności, a tak naprawdę sprężynki niestety nie mają tu wielkiego znaczenia, bo tak jak mówię - przez lata butelki Chanel zmieniają się.

Cytat:
Tak jak pisze któraś z koleżanek nie był to wykład w podstawówce tylko w Wydziale do Zwalczania Przestępczości Wysokich Technologii Centralnego Biura Śledczego. I nie prowadził go jakiś dzieciak tylko osoba dokładnie do tego przygotowana przez specjalistów .
I nie jest to zadna ideologia rurkowa , tylko powazne działanie zlecone przez miedzy innymi właśnie włascicieli marki Chanel , Gucci , Dior i innych producentów wysokomarkowych produktów. I nie tylko w Polsce bo handel podróbkami zalewa praktycznie cały świat.

No to cóż, tu już mnie zastrzeliłaś. Skoro specjaliści do oceniania podrób używają tylko wiedzy na temat sprężynek to nie dziwię się, że wciąż jest tych podrób w Polsce zatrzęsienie.


Cytat:
I tyle . W kazdym razie będzie mi miło jak komuś się te informacje przydadzą, i nie da sie nabrac na bajeczki o okazyjnej wyprzedażyza niewielkie pieniądze , lub tez o super oryginalnym oryginale za kolosalną kwotę.
Nie będę się powtarzać. Ocenianie perfum Chanel za pomocą probierza sprężynkowego, grubości korka czy kształtu rurki jest dla mnie bzdurą. Ale jeśli komuś to pomoże to masz rację - dobrze, że się nie natnie na podróbę.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując