Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż do ślubu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-14, 17:50   #2629
innersweetness
Raczkowanie
 
Avatar innersweetness
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Dot.: Makijaż do ślubu

Hej Dziewczyny.
Serialu pt. Makijaż ślubny cdn...
Po porażce 2-giego makijażu robionego u tej samej osoby i leczeniu objawów alergii postanowiłam zrezygnować z owej profesjonalnej makijażystko-wizażystki (wersja combo 2 w 1 czyli fryz+makijaż robione przez 1 osobę nie zawsze=profesjonalizmowi w obu dziedzinach). Jestem wymagająca, znam się na kosmetykach i to jest w końcu 1 dzień w życiu, a ja mam wyglądać najcudniej... Próba delikatnej perswazji wywieranej na pani mejkapowej w sumie nic nie dała, ja na półśrodki się nie zgadzam, tym bardziej że to mój ślub i wesele, a nie bal przebierańców, na którym mam wystąpić w przebraniu panny młodej-czerwonookiej króliczycy...
W sumie ostatecznie przekonała mnie do tego wizyta u fryzjerki z mojej rodzinnej wioski. Zależało mi na tym, aby za bardzo nie wyściubiać nosa z domu rodziców w trakcie przygotowań, więc szukałam niedaleko. Kobieta 3 godziny robiła mi fryz, każde pasmo włosów praktycznie dwa razy miała w palcach. Fryzura misterna, piękna, koronkowa wręcz robota. Chodziłam w niej prawie 2 dni (potem zaczęła swędzieć głowa, a poza tym po 1 nocy przespanej w niej miałam ochotę normalnie położyć głowę na poduszcze i się wyspać.) Gdyby nie to, pewnie utrzymałaby się z kolejne 2 dni... I to był gwóźdź do trumny w sensie decyzji o rezygnacji z Pani wizażystki "combo". Jej fryzura przy tym majstersztyku to było wielkie nieporozumienie...
W kwestii makijażu-jak to się mówi-najciemniej pod latarnią, czyli należało iść do koleżanki z gabinetów kosmetycznych obok mojej pracy. Póki co jestem po próbnym-pomimo nie do końca trafionego wyboru kolorów cieni oczu-makijaż wreszcie wygląda profesjonalnie i pięknie. Kupiłam sobie 2 platety cieni MAP (zachęcona też pięlnymi makijażami z bloga Capriart wykonanymi nimi, super opiniami na KWC i poleceniem koleżanki). Czekam na przesyłkę, nimi wykonamy make-up oczu, reszta jest w super porządku.

Więc dla wymagających-polecam czasem nie godzić się na coś, co Wam nie odpowiada w makijażu czy fryzie ślubnym. Trzeba popróbować! I przede wszystkim nie godzić się na fuszerkę!
innersweetness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując