Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-06, 22:02   #977
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Czy dzięki tym zabiegom pozbędę się wagrów?

Cytat:
Napisane przez mala.mi Pokaż wiadomość
ja miesiac temu zbuntowalam sie i prawie poryczalam z powodu wagrow. 19 lat a te nadal wiekie...
moja matka siegnela do kieszenie i kupila mi normaderm vichy - kosztowalo to (tonik + krem, jako zel uzywam "dermoklar" - mozna go kupic w aptece, dziala przeciebakteryjnie, jest calkiem dobry) ponad 100 zl, ale eekty sa rewelacyjne. za kazdym razem jak je wyciskam to jest coraz mniej, sa cora jasniejsze i wreszcie jak sie usmiecham to moja broda nie wyglada tragicznie.
jedyne skutki uboczne - cala skora na twarzy zaczela sie porzadnie oczyszczac i te mocno schowane pryszczyczki na czole zaczely wylazic. ale dzisiaj zakupialam paste cynkowa i nia bede je traktowac.
co do maseczek to polecam zestawy 2w1 st. ives - np. kuracje przeciwtradzikowa (jest tam morelowy krem oczyszczajacy i maseczka peel off) i CHYBA oczyszczajace (ten sam krem i maseczka z glinki - rozgrzewajace - pisze chyba bo nie mam juz jej w domu) - przedawane sa w takich pojedynczych saszetkach, porcje sa dosyc duze i najczesciej wystaczaja na 2 uzycia (czesto stosuje polowa ja polowe moja siostra).
W przypadku większości osób spotkania z Normadermem okazały się koszmarami i sama z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że po Normadermie na noc miałam jeszcze gorszą twarz niż przed używaniem go. Nie wydaje mi się,by Normaderm miał aż tak silne właściwości,by to co nazywasz oczyszczaniem nim faktycznie było. U mnie po Normadermie nic się nie zmieniło na lepsze,a było gorzej. Dużo ropnych, podskórnych pryszczy.

Nie tylko ja mam takie zdanie na temat kremów Normaderm. Wystarczy wejść na KWC,by się o tym przekonać.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując