Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-25, 09:25   #1236
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Elph Pokaż wiadomość
Refleksy mam raczej rude, możliwe że jeszcze złote (ciężko mi to określić). Ale bardziej stawiam na rudy. Czyli refleksy niebieskie/ fioletowe by to neutralizowały, tak?
Włosy farbowałam w maju Wellatonem średni brąz, jest to poziom 4, a później rozjaśniałam sprayem (plus słońce zrobiło swoje), dlatego sama nie wiem, jaki mogę mieć teraz poziom. Wydaje mi się, że coś koło 6. Dodam jeszcze jedno zdjęcie, najbardziej przypominające rzeczywistość, chociaż pewnie to nic nie da
Chciałabym już nie przyciemniać włosów, najlepszy chyba byłby ten dekoloryzator plus farba w jednym, albo jakaś farba rozjaśniająca, bo mam wrażenie, że mam zbyt ciemne włosy, aby móc osiągnąć tamten kolor.
Wydaje mi się, że jakbym użyła farby na poziomie 8, to nie chwyci. Chyba, że jest to możliwe?
Dzięki za odpowiedź
Mi teraz na tej fotce to wyglądają na rudo/bordowe.
Jeśli rude to potrzebujesz niebieskiego (popielu) do zneutralizowania, czyli farba np 6.1, ale za słaba moim zdaniem i nie wybije tej mocnej rudości lub farba 6 i mixton niebieski.
Jeśli rudo bordowe to potrzebujesz do neutralizacji niebiesko zielonego, czyli możesz meszać mixy tak jak caate.
Wydaje mi się, że bez dekoloryzacji się nie obejdzie, spróbuj kąpiel rozjaśniającą, (masz okienko przeszukaj wątek) blond bunny ma u siebie na blogu wszystkie te info.
Aaaa jeśli rudo/złote to niebiesko fioletowy Ci potrzebny Masz koło kolorów pomiżej.
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując