Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-06, 19:16   #3574
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Ovathena Pokaż wiadomość
Magic > szczerze zazdroszczę.

Na moim blogu można zobaczyć moją kolekcję cieni. Wczoraj zrobiłam swoje własne palety z walających się wszędzie pojedynczych cieni, bo mnie denerwowały.
Ile tego masz! Fajnie wyglądają Ja zanim kupiłam moje palety MAC zdepotowałam cienie i też użyłam do tego opakowania kredek, ale nie chciałam mieć na nim tych napisów, że to po kredkach i metodą prób i błędów najpierw jedno pudełko drapałam nożem( i zdrapałam całe- zajęło mi to prawie cały dzień, tylko że potem wyglądało to brzydko, bo było podrapane a następnego dnia moja ręka odmawiała posłuszeństwa), potem wpadłam na genialniejszy pomysł - że ta farba, którą jest pokryte pudełko kredek zejdzie zwyczajnym zmywaczem do paznokci- znowu zmywałam cały dzień,bo bardzo ciężko się to zmywa, ale efekt jest całkiem zadowalający - załączam zdjęcie- oczywiście jeśli ktoś chce mieć z tymi napisami to też fajnie, ale mi się one nie podobały
A, zapomniałabym - oczywiście to pudełko po kredkach jest wyczyszczone z obu stron i po bokach i w każdej możliwej szczelinie, nie że tylko na wierzchu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00150.jpg (46,2 KB, 64 załadowań)

Edytowane przez Magic chocolate cookie
Czas edycji: 2013-04-06 o 19:20
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując