Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plastyka pochwy - czy ktoś miał problemy z blizną po nacięciu krocza po porodzie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-30, 11:28   #1
MariZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 129

Plastyka pochwy - czy ktoś miał problemy z blizną po nacięciu krocza po porodzie?


Mam pytanie: czy mozna zrobic plastyke pochwy z NFZ?
Moj problem jest taki - 4 lata temu urodzilam dziecko. Dziecko nie bylo duze ale zrobiono mi rutynowe naciecie krocza. Naciecie bylo duze, bylo duzo szwow. Niby goilo sie dobrze ale...
No wlasnie jest pewne ale, a mianowicie kilka miesiecy po porodzie zauwazylam ze cos jest nie tak. Lekarz powiedzial ze niby jest wszystko w porzadku, ale ze to obnizenie tylnej sciany pochwy. Nie dal zadnych zalecen ani nic. Ja cwiczylam miesnie kegla, myslac ze to cos pomoze, ale jako takiej poprawy nie bylo. Na nastepnej wizycie lekarz znow powiedzial ze jest dobrze. Ale ja czuje ze nie jest. Ostatnio to juz sie bardzo pogorszylo. Tak jakby cos wystawalo, pochwa jest strasznie luzna, nawet od kilku dni nie potrafie scisnac porzadnie miesni. Unikam ostatnio seksu jak tylko moge. Wydaje mi sie ze albo sie to zle zagoilo albo co gorsza sie rozeszla rana. Czy ktoras z was miala problemy po nacieciu, rozeszla sie blizna lub krzywo zrosla? I co wtedy? Moze ktos mial robiona plastyke?
Prosze o odpowiedz. Jestem zrozpaczona, nie moge tak zyc
MariZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując