Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain - kolorówka, część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-17, 14:21   #122
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Kolor, który masz, trzyma się u mnie spokojnie od ok 6.30 do 20.00, ale na bazie UD. Bez bazy nie próbowałam.
Epatant i Emerville też tkwią nienaruszone
Polecam zatem spróbować na bazie!
Dzieki! Tez uwazam, ze baza niezbedna. No i tak pewnie z baza bede ten cien aplikowac.

Cienie masz wspaniale. Te szare Guerlainy chodza za mna i mysle, ze kiedys je sobie kupie, ale po ostatnich szalenstwach z Chanelami, mysle, ze czas na ostatki i troche postu musze sobie zapuscic .

A jeszcze chlop mi sie niecierpliwi, bo 'zabronilam' mu kupowac kolorowke, bo do emerytury tego nie zuzyje . No i chlop na to. To moze chociaz jakie perfumy chcesz?!?!?!?!?

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
muszę Cię zmartwić, ale tak jak kocham bazę artdeco, i diory, guerlainy i chanele w kompakcie trzymają mi cały dzień to ten w musie znika;/ nawet na bazie.. jedynie co go ratuje to baza+cień zwykły ale w kamieniu + ten cień w musie.. i trzyma mi jako tako ale.. po paru godzinach załamuje się na powiece;/ także lipa straszna, dobrze, że kupiłam jeden, a chcialam kupić 3;/
Dzieki, madzialenn, za opinie . Ja mam raczej suche powieki, ale wydaje mi sie, ze bez kombinowania nie ujdzie mi ten cien. W sumie tez sie ciesze, ze mam tylko jeden. Akurat ten miedziany braz, ktory spokojnie i lepiej wypada jako eyeliner. Szkoda, ze eyeliner w tym kolorze juz mam (E Lauder - nie do zdarcia caly dzien), a tym razem cienia potrzebowalam .

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
A jesli na niego wklepię delikatnie podobny w kolorze cień w kamieniu (mam podobny z maca, kładę go na linii załamania powieki) to wytrzymuje bez problemu cały dzień. Spróbujcie może tak
Amen!
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując