Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-29, 13:27   #4141
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość

Normalnie, jak to Weronisia kiedyś cudownie określiła, napaliłam się teraz jak łysy na grzebień na to rozjaśnienie...
Siedzę i nie wiem co mam robić, bo jestem lekko zdołowana Chyba trzeba będzie poprzeglądać jakieś fotki ciemnowłosych, żeby mi wrócił zapał na ciemniejsze
Jakl cię juz tak mocno wzięło, to myślę, że i tak rozjasnisz
Ja na początku tez się zapierałam, aż nagle postanowiłam spróbować. Po co mam ciągle o ttym myślec, że może.... a jakby.... a gdyby.... Zrobiłam i mam
Nie żałuję, o mam poziom niżej.

Co do twoich włosów, to fryzjerki współczuję. Ale one wszystkie takie trzęsidupki są.
Nie rozumiem tylko czego ty się tak panicznie boisz??
Zobacz ile z nas same farbuje włosy!!! Ile z nas rozjaśniało, bawiło się w kolory i tp.
Dlaczego ty sie tego boisz?
Jak wyjdzie źle to poprawisz i tyle. Łysa nie będziesz. Mi włosy nie odpadły, a powinny już dawno

Poza tym ty nie potrzebujesz niewiadomo jak silnego rozjaśniania skoro chcesz zejść o dwa poziomy. Przecież ty masz 5, a chcesz 7. Zobacz, że ja zeszłam z czarnej 4, a wiec w sumie można powiedzieć 3 a nawet 2, do 6-5 .
Ty masz łatwiej, bo chcesz zejść z 5.
To samo zrobiła przeciez Goldika - też schodziła z 5.

Teraz jak masz pofarbowane odrosty, to nawet łatwiej wykonać rozjaśnianie, bo odrosty chwyci tak samo jak resztę. Jeśli boisz się kąpieli, to kup jasną farbę, chociazby tego Garniera. Już po 3 farbowaniach możesz mieć poziom 7, a możesz to wykonac w 2 dni nawet
Więc przestań nam tu gdybać i marudzić i zrób to wreszcie


Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Zakochałam się w tym kolorze http://lightblondhair.blogspot.com/2...ajirel-82.html

Zastanawiam się co teraz robić ... w końcu już całe 8 dni się nie farbowałam więc trzeba powoli myśleć nad farbą
Więc tak się zastanawiam czy robić po raz kolejny tego Garnier a 110 czy może kupić coś profesjonalnego??? Np Alfaparf 1100 + oxy 9%??? Na razie chcę na pewno jeszcze podjaśnić włosy jakąś naturą. Potem będę myśleć nad odcieniem docelowym. Doradźcie
Następna szurnięta Chcesz skończyć jak Kachula?
A jesteś pewna, że taki jasny blond będzie ci pasował?

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a mi sie podoba co mam teraz na glowie
No i super

Ja noszę włosy rozpuszczone, więc nie moge mieć nierówności itp. A jestem perfekcjonistką, więc umarłabym, gdybym nie wyrównała odcienia


Ilonkastok na tej fotce, co wkleiłaś jest równomierny rudy. Mówisz, że masz sporo ciemnych pasm, a równiez odrosty.
Ze względu na te ciemne paski nie radziłabym ci kłaść farby z mixem na całe włosy. Bo te ciemne, wyjdą na prawdę czarne. ja mam kilka takich pasm, tam gdzie miałam ciemniejsze.
Na twoim miejscu zrobiłabym dwa farbowania.
najpierw zrobiłabym same odrosty. Jeśli łapią ci na rudo, to dodaj mixa do farby. Jeśli chcesz poziom 5, to weź farbę 5/0 lub 6/0 i zmieszaj z mixem i oxy 6%. Nałóż na same odrosty i ewentualnie tam gdzie uda ci się wybrac te jasne rude pasma.
Potem włosy dobrze odżyw: jakaś maska, olej itp.
A na drugi dzień, lub tego samego jak ja Nałóż farbę na całe włosy, żeby wyrównać odcień. Mogłabyś użyć znowu 5/0, albo 6/0 z mixem niebieskim, ale dosłownie troszeczkę.
Powinno wtedy wyjść równo.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora