Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-21, 20:11   #1510
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja noszę Advance, ale przeniosę się na Oasys.

OK, ja zmykam z pracy i żegnam Was na wszelki wypadek na tydzień, bo nie wiem czy we Wrocławiu będzie net Dziękuję za wszystkie rady i pocieszenia, napewno się przydadzą/przydały, bo ja już logicznie nie myślę.

Gloria i out.

Miłego wypoczynku Fenris Pewnie już jesteś out, więc tego nie przeczytasz

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
grzmi i leje a ja dopsikałam się Gris Clair
A w Trójmieście nic, posucha. Przydałby się deszcz...

Upajam się Cuir Ottoman. Ach i och...Złowieszcza, palona skóra na początku może pozbawiać złudzeń, że mamy do czynienia z zapachem iście niebiańskim. Ale ja się nie daję tak łatwo zbyć. Cuir zdaje się szeptać: Jak ci się nie podoba, to spadaj. Jednak to kłamstwo. Kiedy już przedrę się przez tę strefę mroku, diabeł pod postacią onieśmielająco pięknego faceta o miękkich ruchach, zapraszająco mości się na skórzanej otomanie i już wiem, że jestem w siódmym niebie, a nad moją głową rozkwitają irysy i jaśmin. Bardzo niespiesznie, słodko.
Spośród skórzanych zapachów chyba tylko Dzonghka przemawia do mnie z równą siłą. Jednak o ile pani D mnie wycisza i uspokaja, to pan CO (cóż, ten skrót nieszczególnie brzmi) rozczula. Czuję się wzięta w jasyr
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora