Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-06, 05:18   #2019
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Nie zwalałbym jedynie tego na top bez filtra UV. Też ostatnio pisałam tutaj w tej sprawie, maluję sobie i znajomym paznokcie z użyciem lakierów Semilac (top również) u mnie i koleżanki nic się nie działo, a u innej dziewczyny dwa razy pod rząd po paru dniach hybrydy były brudne. Szczerze mówiąc nie wiem do tej pory od czego to było, ale skoro u mnie i u innych nei ma tego problemu tylko u jednej osoby to raczej nie jest wina topu. Tym bardziej, że ani się nie opalała, ani nie korzystała z solarium

W pracy również korzystamy z lakierów firmy Semilac i żadna klientka nie wróciła do nas z problemem brudzących się hybryd
Ja robię paznokcie Semilaciem i jedyne, co mi się zdarzyło to brudzenie jasnych pastelowych kolorów od kurkumy. Stosuję dużo kurkumy i jeśli coś robię paluchami to zdarzy się, że paznokcie się zafarbują.
A tak to nic się nie dzieje.
Ostatnio w salonie robiłam ślubne paznokcie i kilka z nich miało białe końcówki (ogólnie to miałam kolorowe azteki ) i po trzech tygodniach też miałam zafarbowane końcówki, dziewczyna robiła mi hybrydy innymi lakierami, w ogóle na wierzch zastosowało taki top, że nie mogłam go odmoczyć i całość musiałam spiłować

W ogóle wczoraj kupiłam polecaną proteinową bazę indigo, kupiłam też dry top do metal manixu (multichrome) i skusiłam się na lakier z kolekcji Natalii Siwiec
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora