Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Złoto-brązowy-smutne oczka.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-12, 10:03   #14
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Złoto-brązowy-smutne oczka.

Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
Mi kolorki się podobają bo uwielbiam brązy pod każdą postacią a dlaczego nie ma zdjęć całej bużki?? no i przestań dramatyzować i narzekać na aparat,bo wydaJe Mi się,że chyba się za bardzo tym przejęlaś [ aż pięć postów]
czekamy na więcej,pozdrawiam serdecznie
No nie przejelam sie ale zdaje sobie sprawe ze aparat prawie nigdy mi nie oddaje kolorkow jakimi sie wymalowalam
Albo zdjecia za ciemne albo jasne(jak z lampa) i kolor o 3 razy jasniejszy do realu.

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Nio zgadzam się, że fotki nie są najlepsze, ale to co widać, nie wygląda najgorzej następnym razem pobaw się troszkę lampą i zrób zdjęcia ze zróżnicowanym oświetleniem, żebyś mogła wybrać te najlepsze ja zawsze tak robię, bo również niestety nie dysponuję lustrzanką... trza se jakoś radzić
Ja robie zdjecia najczesciej z lampa- w swietle dziennym sa rozmazana i w ogole nie widac kolorow
I robie w roznych trybach"Liscie"(dobry do brazow,zieleni,pomaranczy ) i potrety.

Cytat:
Napisane przez Lara-21 Pokaż wiadomość
ja równiez mam aparat za niewiele ponad 300 zł i zdjecia wychodza w miare przyzwoite Robie je w trybie makro, bez lampy i w dziennym świetle.
Makijaz oceniam na + bo na powiekach masz brąz, który uwielbiam
Ja tez w miare lubie braz

Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
Zdjęcia ciemne , ale można dojrzeć , że cienie są nałożone równo , a makijaż jest błyszczący i naturalny
Dziekuje
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując