Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-07, 17:22   #4270
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez modlishka321 Pokaż wiadomość
Madzialena25 - jestem wku*wiona, wydałam łącznie z dekolorką wczorajszą i dzisiejszym rozjaśnianiem i koloryzowaniem 3 stówy, efekt jest taki że wciąż jest kontrast, ale nie blond-czarny, tylko jasny brąz-ciemny brąz... z plackami jaśniejszymi gnieniegdzie, bo podczas rozjasniania wjechano mi na mój odrost. wow... gdybym wiedziała, tobym je po prostu ścięła i tyle...
no ale chociaż fajnego boba mam na głowie... ciulowy dzień, niby za kilka miechów będzie można robić blond, zobaczymy co dalej z tego wyjdzie.
a co do stanu włosków- kompletnie nie są zniszczone, nie wypadają, nie kruszą się, są nawet takie ładniejsze, po dekolorce Elgonem bardzo odżyły. zobaczymy jak będzie z nimi po pierwszym myciu
Kelpie - bardzo Ci do twarzy. Ale faktycznie, ja bym sobie ozywiła ten kolor. jednak fryzurka sama w sobie rewelka
Szkoda że Cię nie zdązyłam ostżec bo tez robilam dekolor z czarnych a naturalne to ciemny blond i mam takie rudawe włosy tez wlasnie z plackami jakimis zoltymi No ale związuje to tak nie widac a wlasnie nie ma juz takiego duzego kontrastu blond-czern Bardzo tesknie za tym żeby rozpuscic wlosy tym bardziej że są dlugie A odrost dopiero jakies 2.5 cm
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując