Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-15, 20:18   #34
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Pierwsza zima naszych dzieci, jak ten czas szybciutko leci.Mamy VII-VIII 2011r

Cytat:
Napisane przez zanetaa88
Nie wiem czy skok,
ma tak od miesiąca w sumie.
Nawet nie wiem ile teraz ma tygodni



W sobotę 20 tygodni Emi skończy
A skąd wiem?
Bo Radek niecały tydzień młodszy, a jutro kończy 19 tygodni.

Cytat:
Napisane przez CookieMonsters
Witam z nad trzeciego kubka kawy.
Wstałam z takim nerwem, że bez kija nie podchodź. Takiej nocy nie było odkąd Zuzka przestała być cycowa. jak wstała koło północy, zjadła, to do 4 nie spała. Milion razy zrobiła mi histerie pod tytułem 'mamo, dlaczego mi to robisz?, ja nie chce spać, ja chce się baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaawić'. co tylko poczuła, że na chwile coś odwraca moją uwage, to podnosiła głowe z ogromnym uśmiechem. A w takich sytuacjach jj uśmiech mnie nie bawi, tylko działa jak płachta na byka i doprowadza do szału. No al jak juz w koncu usnęła, to ten idiota (wrocil po 1) zaczał po domu łazić, spać nie mógł(zgadnijmy dlaczego), myslałam z go ubije. No i mamy teraz godzine 10:30, a mi leb napi*****a, żołądek mnie boli i czuje sie jakby mnie ktos pałą zdzielil. to nie bedzie dobry dzien.


Czasem u mnie tak samo


Cytat:
Napisane przez brunetka2000
Agadus dziękuję, że pytasz. W nocy nie miała już gorączki, parę razy się budziła. Za to spałyśmy dzisiaj do 10 i muszę powiedzieć, że się wyspałam.



zazdroszczę!
Radek co prawda ładnie zasypia, budzi się raz na karmienie ale o 6 rano już gotowy wita dzień




Cytat:
Napisane przez asynastra
u mnie nic nie pomoga tajfun by mu nie przeszkodził i tak jak Wy nie mam ochoty, ale po stwierdzam zawsze, że było fajnie. seks mnie jakoś tak orzeźwia.

ile Wy tych kaw pijecie? Ja jestem przy pierwszej...



Ach, kiedy mnie seks pobudzał
Kawy nie pije w ogóle.
Bo lubię z mleczkiem,
a Radek skazowiec, niestety.


Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx
Dziewczyny proszę powiedzcie mi czy Wasze dzieci też się tak pocą podczas snu? może ja go za grubo ubieram? body z krótkim i pajac? jak biorę go do mnie na łóżko i śpi ze mną pod moją kołdrą to spocony za raz na karku i głowie .... nie wiem co mam robić? nie chce mi skubaniec spać w łóżeczku, budzi się co 30 minut a ze mną śpi ładnie
Radek jak śpi ze mną pod kołdrą to zawsze cieplejszy jest, niż jak śpi sam w łóżeczku.



Ja ubieram pajacyka tylko, i przykrywam cienkim kocykiem.
Jak sama się kładę spoać to nakrywam go jeszcze cieniutką kołderką. A to dlatego, że u my palimy w piecu i w nocy temperatura nam spada.


Słoneczko, może mu rzeczywiście za ciepło?
spróbuj mniej ubierać.
A może potrzebuje przy mamusi poleżeć skubaniec jeden ?



Cytat:
Napisane przez iustyna1
Nie wyrabiam na zakrętach. Mam takie noce i dnie, że ledwo czytam. Odpisywanie ostatnio odpuszczam. Kuba nadal chory w domu. To co się po nocach dzieje....Jak nie jedno, to drugie coś chce.
Nie czuję nadchodzących świąt .




A co do świąt to ja też jakoś ich nie czuję..... A one już za tydzień.

Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984
musze zrobic



Ja też się na nie namierzam

Cytat:
Napisane przez CookieMonsters
ZUZA WŁAŚNIE SAMA PRZEWRÓCIŁA SIĘ Z PLECÓW NA BRZUSZEK
nie wiem, jak to zrobiła, bo byłam zajęta umartwianiem sie nad sobą ale położyłam ją na plecach, za chwilę patrze, a ona leży na brzuchu


dla Zuzanki

Cytat:
Napisane przez brunetka2000
a wiesz co w nich jest ?



Nie chce wiedzieć!
Ja jem tylko wieprzowe, tzn jadła bo teraz dieta cud.


Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx


a mój mały nie bardzo śpi w nocy w łóżeczku ale przy cycku nawet nie obudzi się na zmianę pieluchy .... w ogóle najlepiej mu się śpi z cycem w buzi ... a jak chcę oszukać i dać mu smoczka to wypycha językiem ... więc nie daje na siłę bo po co wolę się położyć obok niego i spać z nim



Mój Mały ma dokładnie to samo!
Ale tylko w dzień!
Je, usnie na cycu, czasem puści cyca sam, czasem mu zabiorę i wtedy od razu oczy jak 5zł!
Albo śpi dalej, ja dobrze się z łóżka nie zbiorę i ten mały cwaniak już nie śpi.


dla Adasia aaniowego za pół roczku.

Edytowane przez Lili 83
Czas edycji: 2011-12-15 o 20:19
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora