Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-13, 23:12   #1597
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Ja sobie chwaliłam Allwaves ok 18zł + 11zł oxy 1l, Caateostatnio zadowolona z londy 6.1, pisała o cenie gdzieś wcześniej, też ok 20żł, tylko mała tubka, bo 30ml. Dziewczyny zadowolone również z goldwela, ale to różnie, jednym seria stay cool 6bs, czy 6sb wychodzi zimno innym rudo....blondbunny napisała mi, że Allwaves nie jest najlepszą farbą na rynku, ale wydajnościowa jest 100ml tubka, proporcje mieszania 1:1,5 ż kolei poleca Welle koleston, lorea'l Majirel (dziewczynom zawsze na rudo się wypłukiwało) Alfaparf (sprawdziłam cena ok 28zł) .
Zawsze możesz zsobie kupić naturę np 7.0 i mixton (korektor koloru) niebieski i dodawać do natury, w ten sposób zwiększać intensywność niebieskiego w mieszance.
Baaaardzo Ci dziekuje za rady! Super ze napisalas o mixtonie, nawet nie wiedzialam ze takie cos istnieje Teraz widze ze Londa ma mixtony i popielate, i niebieskie - mowisz ze do moich wlosow lepszy bedzie niebieski?
Dodaje sie go normalnie do mieszanki? W jakiej ilosci by wlosy nie wyszly niebieskie?
Czy mozna z niego tez robic plukanki?

Przepraszam za ilosc pytan ale podsunelas mi wlasnie swietne rozwiazanie mojego problemu
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując