Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-16, 16:49   #1600
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
Dziekuje dziekuje dziekuje Juz wszystko jasne, mam tylko jeszcze watpliwosci co do jednej kwestii, nie chce naduzywac Twojej uprzejmosci ale mam przeczucie ze bedziesz wiedziala co zrobic

Otoz jak juz pisalam ostatnio farbowalam wlosy Lorealem Sublime Mousse 7.0, mam zakupione jeszcze jedno opakowanie zatem nastepne farbowanie bedzie jeszcze nia. Tuz po farbowaniu kolor byl ciemniejszy niz na opakowaniu, brązowy, mniej wiecej na poziomie moich naturalnych. Jednak z czasem wyplukuje sie do jasniejszego koloru i widoczne sa w zwiazku z tym ciemniejsze odrosty.
Nie wiem zatem jak traktowac ta farbe:
-jak farbowanie na ciemniejszy kolor (czyli farbowac calosc)? bo poczatkowo przyciemnia
- jak farbowanie na jasniejszy (czyli najpierw dol potem odrost)? bo po jakims czasie jest jasniejszy od mojego naturalnego
-czy po prostu pofarbowac sam odrost a pozniej tak jak w ulotce zmoczyc go i powstala emulsje przeciagnac po calosci i zostawic na 5-10 min? czy kolor wtedy wyjdzie rowny i czy pokryje wtedy te rude refleksy? (bo przy ostatnim farbowaniu pokryl, choc tymczasowo)
co bys zrobila na moim miejscu?

pozdrawiam!


aaaa no i wciaz niestety nie wiem czy lepszy bedzie mixtone niebieski czy popielaty?
Trochę po tych myślnikach się gubię, bo jakoś to dla mnie bez składu napisane...pewnie skrótem myślowym
Rozumiem, że po zafarbowaniu tym Mousse-m są ciemne na Twoim naturalnym poziomie, ale później jak się spłuczą, to odrost jest ciemniejszy...Normalnie u fryzjera jak farbuje się na ten sam kolor, to kładzie się na odrost i trzyma 20-25 minut, potem nakłada na 5-10 minut na długość, żeby odświeżyć kolor ( w sumie 30 minut farba powinna być na włosach, ale ja piszę teraz o profesjonalnych, nie wiem jak to się ma do sklepowych-niestety), no to tak chyba jak w ostatnim myślniku napisałaś
Mixy są niebieskie/popielate do poziomów włosów od 7 w dół a szare/srebrne/siwe do jaśniejszych od 7 w górę
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując