Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-21, 20:33   #1612
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
3% używa się raczej do przyciemniania, do farb z poziomu 7-8 zalecane są raczej oksydanty 6%
Teoretycznie tak powinno być, i jest, ale na farbowanuch wcześniej włosch. Naturalny odrost 6% rozjaśnia i wyrudza(zresztą na farbowanej wcześnie długości (nawet popielem) też się wupłukuja po 6% na rudo), sprawdziłam to wielokrotnie na sobie

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Witam
miałam blond włosy, karmelkowo-blond, szczególnie końcówki były jaśniejsze, bo latem miałam dekoloryzację i końcówki nadal szybciej się wypłukują i inaczej chwytają farbę.
Miałam dość tego koloru i bardzo chciałam wrócić do swojego brązu, jednak wyszło mi takie coś Bardzo prosiłabym o pomoc, bo nie wiem jaki odcień farby mam wybrać, by uzyskać wymarzony brąz, naturalny, nie za ciemny. Coś takiego jak Wizażanka z tego postu:
http://www.smaczny.wizaz.pl/forum/sh...postcount=1501

Zamieszczam swoje włosy:
Fotki bez lampy, robione przed chwilą.
Wczoraj farbowałam włosy karmelkowym na wodzie 3%. Góra wyszła jaśniejsza, a środek i końcówki szaro-zielono-czarne
Ostatnie foto przedstawia kolor przed wczorajszym farbowaniem.
Będę wdzięczna za wszelkie rady
A ten karmelek, to jakie miał numerki, i cóż to za cudo?
A lepiej znajdź kolor jaki chcesz uzyskać i wklej porządnie, bo w poscie który wkleiłaś są 2 fotki

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Skyrim1 Pokaż wiadomość
Wybaczcie że tak długo nie dodawałam zdjęć ale nie miałam na nie czasu. Dodaję trochę wypłukane farbowane majirel 6.0 po kilku myciach.

Teraz są na poziomie 7 i mam pytanie jak je pofarbować aby uzyskały kolor lekko czekoladowy ale nie były ciemniejsze niż poziom 6?

normalnie są ciutkę bardziej złociste
prosze patrzeć na te jaśniejsze włosy ponieważ to jest właściwy kolor
zdjęcia robione przy oknie w świetle dziennym - pochmurnie
Czekolada to pewnie coś z brązem 7, ale uwaga, bo to czasem metalik/ziele na poziomie 7. Może się ciut przyciemnią, ale się wypłuczą Może też spróbować samą naturą, refleks pozostanie ten sam.
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując