Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Catrice - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-22, 21:02   #1549
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Łatwo.
Nie wszystkie tak łatwo wg mnie. Te, które są zrobione w PL wychodzą pięknie i pod naklejką z nazwą mają jeszcze taką małą dziurkę, przez którą można włożyć szpilkę i wypchnąć cień , no i mają metalową wypraskę. Niemieckie są mocniej zaklejone, w dodatku wypraska jest z aluminium i łatwo się wygina, przez co łatwo zepsuć cień (mój starlight espresso jest częściowo pokruszony ). Nie trzymają się też magnetycznej paletki .
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
The Balm jeszcze nie próbowałam, ale mnie kusiiiiisz strasznie

To ja właśnie zaczęłam znów używać linerów żelowych, bo w pewnym momencie rzuciłam się na nie jak szczerbaty na suchary, a za jakiś czas prawie w ogóle ich nie używałam... a szkoda żeby wyschły, bo w sumie bardzo lubię kreskę takim żelkiem machniętą... nie miałam jakoś weny chyba ostatnio

Z nowości Catrice sama nie wiem czy coś będę chciała teraz kupić. Pewnie prędzej zapoluję na którąś wycofywaną szminkę...
U mnie nie ma jeszcze The Balm, choć w Mario panie mi cały czas obiecują, że już niedługo (taa... już 3 miesiąc ), a mam ochotę na kilka rzeczy.
Żelki .
Chciałabym jakąś pomadkę nude, ale żeby wpadała troszkę w róż, bo takie całkiem beżowe sprawiają, że wyglądam jakbym umarła .

A z HW chcę wszystkie cienie!
__________________
WYMIANKA

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2012-02-22 o 21:04
neath jest offline Zgłoś do moderatora