Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Analityka Gospodarcza czy Rachunkowość i Controlling?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-25, 23:29   #17
z_blondem_mi_do_twarzy
Rozeznanie
 
Avatar z_blondem_mi_do_twarzy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 669
Dot.: Analityka Gospodarcza czy Rachunkowość i Controlling?

Cytat:
Napisane przez Japanication Pokaż wiadomość
UEK jest zdaje się za UEP w rankingu, ale nie pamiętam dokładnie - no i jak każde, nie są to obiektywne rankingi, bo takowe trudno zrobić.

Uprzedzenie jak uprzedzenie - irytuję mnie, że to miasto zadłuża się do granic możliwości, jednocześnie za nic mają swoich obywateli - skażenie powietrza największe w Europie, no ale co tam mieszkańcy...a dług przecież zawsze załatają studenci, który przyjadą i zapłacą krocie za mieszkania - bo usłyszą, że to fajne miasto.
Kraków ma też to do siebie, że ludzie idą na UJ czy inny "tap" uniwersytet i sodówka im uderza do głowy, jak się takowych ludzi zna - też jest to irytujące.

Zresztą wydaje mi się, że popularność UEK może też wynikać z racji miasta, w którym się znajduje...aczkolwiek sam nigdy nie rozumiałem tej "magii Krakowa" - nie dość, że poza rynkiem jest nieco syfiasto, to nawet torów normalnych im się nie chce zrobić.
No, ale obwarzanki to mają super, szczególnie te o smaku pikantnym. <3
1) Sam kiedyś pisałeś, ze ranking rankingowi nie równy - ja byłam, sprawdzałam, pytałam - dlatego tak, a nie inaczej zdecydowałam.

2) Twoje posty na Wizażu nie sprawią, że ludzie tam nie pójdą i nie sprawią, że zadłużenie Krakowa zniknie - uspokój się

3) Nie każdemu uderza sodówka . Nikt z moich znajomych idąc tam nie stał się przemądrzałym ignorantem Może twoi znajomi się nie zmienili, tylko lepiej ich poznałeś (od innej strony ) ?

4) Tak samo ktoś może nie poddać się magii Katowic czy innego miasta i nie rzuca się tak
z_blondem_mi_do_twarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując