Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tycie po rzuceniu palenia.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 21:25   #24
Laksmi
Raczkowanie
 
Avatar Laksmi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 125
Dot.: Tycie po rzuceniu palenia.

Cytat:
Napisane przez izaaa1993 Pokaż wiadomość
witaj Laksmi... więc jednak bez mojej pomocy znalazłaś to forum... cholera, a ja sie na tamtym forum tak wymadrzałam na temat nikotyny... wprawdzie czytałam o tym spalaniu kalorii przez nikotynę, ale uznałam to za "wiadomośćbezsensu", czyli nie sprawdzoną... (niech mi majka_mulatka wybaczy... ) ciekawe, co w tym artykule o którym wspominasz, jest istotnego... podziwiam Cię, ze potrafisz się tak zdyscyplinować.... pamietam, ze tylko raz w życiu byłam bardzo konsekwentna i zastosowałam tą dietę " 5 kg w 5 dni..." fakt, ze spadłam 5 kg ale za to potem szybciutko nadrobiłam i przekroczyłam te 5 kg... dlatego jakos nie mam przekonania do takiego czystego zrzucania wagi jaki Ty zastosowałaś... boję się, że potem organizm zechce uzupełnić braki i dlatego wole się podpierać chemią... ciekawe co o tym mysla inne dziewczyny?
czy gdzies koło Ciebie nie ma sauny? ja po każdej saunie tracę ok. 1,5 kg ale oczywiscie potem to wraca.... (waga)... i na razie stoje w miejscu... ale mam nadzieję, że w końcu i u mnie cos ruszy....
mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie... czy po tej drastycznej diecie masz normalnie @?
Czy mam normalnie ...co ????
Od kilku dni przerwalam diete z powodu najrozniejszych sytuacji kryzysowych ( nieszczescia ida parami, ale juz jest lepiej) , oczywiscie w sposob progresywny i wykorzystalam te sytuacje do "ustabilizowania" mojej wagi. Teraz wszczelam na nowo (od dzisiaj) , ale w wersji bardziej "soft" ( warzywa w nieograniczonych ilosciach , plus proteiny ) . Musze konczyc , jutra wczesnie wstaje do pracy...co do artykulu na forum , to postaram sie go przetlumaczyc slowo po slowie. Generalnie artykul tlumaczyl w jaki sposob nikotyna dziala na metabolizm (przyspiesza spalanie kalorii, przemiane materii) , zmniejsza apetyt i obniza poziom cukru , ponoc przecietnie kobiety po zaprzestaniu palenia tyja 4 kg , a faceci 3 kg .Na razie koncze Powodzenia !!
Laksmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując