Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - farbowanie po dekoloryzacji
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-29, 16:43   #16
Atreyka
Raczkowanie
 
Avatar Atreyka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: farbowanie po dekoloryzacji

Długo mnie nie było znów ale mam szalony okres w życiu i permanentny brak czasu.

Co do reklamacji to chętnie bym to zrobiła, serio ale, że właśnie tak bardzo się bałam niekompetentnych fryzjerek, to zdecydowałam się na bardzo dobrą koleżankę-fryzjerkę mojej dobrej znajomej :/ Myślę sobie nie będzie mi kitów wciskała jak obcej osobie tylko realnie podejdzie do rzeczy. No ale to była pomyłka chyba, tyle, że nie zamierzam poruszać nawet tej kwestii u niej bo na moje to nie zrobiła tego z premedytacją tylko po prostu jest chyba cienka w swym fachu
W tym tygodniu postaram się jednak umówić do fryzjera bo gorzej niż jest teraz i tak nie będzie. Boję się tylko, że włosy tego nie wytrzymają- są jakieś dziwne po myciu, jakbym je szarym mydłem umyła. Po nałożeniu odżywki są już normalne ale martwi mnie ten stan szorstkości jak są mokre :/
Po jakim czasie używania Waxu (ja mam ten polski, do blondu)zauważyłyście poprawę? Ja nie zauważam żadnej różnicy (3 tydzień używam, co drugi dzień na 30 min). Naprawdę można tego Waxa tak długo trzymać jak niektórzy na forum pisali- całą noc? Zawsze się boję, że coś takiego może mieć jakiś odwrotny skutek
Atreyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując