Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szampony koloryzujące, szamponetki - pytania, problemy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-27, 21:46   #2642
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Czarny kolor niewygladający sztucznie.

Cytat:
Napisane przez Dzaria Pokaż wiadomość
Witam
To mój pierwszy wątek. Szukałam odpowiedzi na moje pytanie w google oraz na większości forum ale nie znalazłam jej więc postanowaiłam napisać tutaj
Chciałabym przefarbować sie na czarno. Lecz chciałabym do tego użyc szamponu koloryzującego bo zmiana koloru na stałe to nie dla mnie.
Marząc o czarnych włosach uzyłam szamponu koloryzującego z Joanny (do 24 myć) koloru czekoladowy brąz. Wszyscy mówili że napewno wyjdzie czarny....i wyszedł ale tylko na zniszczonych włosach przy głowie, a reszta jest ciemno brązowa:/. Uzyłam tego koloru bo chciałam aby ta czerń wyszła tak jakoś naturalnie a nie sztucznie.
I tu moje pytanie do Was.
Jakiego szamponu koloryzującego użyć aby czarny kolor nie wyszedł tak sztucznie???


Ps. Po jakim czasie od ostatniej koloryzacji mogę zrobić następną???


Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi
Dobra jest czerń z palette, chyba kolor 113 o ile się nie mylę. Wychodzi dokładnie ładny czarny. Sama miałam i trzyma dość długo nawet do pół roku (!).
Jeśli będziesz chciała zmyc prędzej używaj do mycia głowy szamponu przeciwłupieżowego i trzymaj na głowie kilka minut a potem zmyj. Kolor przez to zejdzie szybciej (sama tak musiałam robić bo juz odrosty miałam )
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując