Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-09, 10:41   #80
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Czas na relację: zrobiłam puder ryżowo-jedwabny z krzemionką i stearynianem magnezu oraz tlenkiem morelowym dla koloru. Oczywiście przesadziłam z kolorkiem i musiałam dosypać jeszcze tego czy owego (albo pobielać paszczę skrobią). Minerałkami matuję Babydream, znienawidzony przeze mnie tłuścioch, którego mam aż 3 tubki
Nie mam specjalnego pędzla, tylko jakiś szmelc stuletni z namiętnie wypadającym, sztucznym włosiem, ale aplikacja nie sprawia mi problemu (chociaż i tak kupię flat topa).
Wygląda to tak: niezależnie ile nałożę filtra, po dwóch godzinach przebija spod minerałków, ale... wystarczy delikatnie odcisnąć tłuszczyk (subtelny zresztą) w chusteczkę i mam spokój na parę godzin!
Wczoraj siedziałam z tą mieszanką 10 godzin i wyglądałam bardzo naturalnie, właściwie z godziny na godzinę coraz lepiej (nie wiem jakim cudem). Efekt, porównując do zwykłego pudru i propolisowego (z talkiem) jest zachwycający!
To na razie wstępna recenzja, ale mieszankę polecam serdecznie!
P.S. Dosłali mi dzisiaj brakujące 3ml pudrów plus opakowanie na błyszczyk gratis (kusiciele!!)
czyli jesteś zadowolona super.
Ja mam awizo, odbiorę po 18
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując