Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białe włosy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-17, 16:47   #341
galanonim111989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Ja rozjaśniałam włosy półtora roku temu z czarnych FARBOWANYCH i choć na dzień dzisiejszy mam upragniony kolor włosów szczerze odradzam rozjaśniania włosów farbowanych lepiej poczekać aż odrosną. Rozjaśniałam je kilka razy za 1 prawie wcale nic nie złapało tylko na odrostach za 2 były czerwone za 3 żółte pózniej były w miare a dopiero po kolejnym jeszcze rozjaśnianiu były już dobre ale włosy były strasznie zniszczone szkoda gadać gdybym miała w tedy długie na dzień dzisiejszy bym była łysa dopiero po półtora roku stosowania tony odżywek moje włosy powoli wracają do normy długości do ramion.ODRADZAM rozjaśniania samemu zwłaszcza na farbowanych włosach jak już ktoś aż tak bardzo chce niech lepiej idzie z tym do fryzjera i to nie byle jakiego tylko porządnego. A farbami nawet nie ma się co bawić nawet na naturalnych wychodzą żółte blee ;/ chyba ,że są fes jasne ale w tedy po co farbować ;P Pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

a i bardzo polecam srebrną płukankę do włosów blond kosztuje ona ok 6 zł nie niszczy włosów stosuję się ją na mokre włosy po myciu daje fajny odcień platyny włosy nie robią się żółte
galanonim111989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując