Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-06, 12:25   #1181
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
heh no pewnie ale to nic takiego, po prostu zaraz jak tylko przemyję buźkę tonikiem, nakładam krem i robię to naprawdę szybko, zanim tonik się wchłonie. Rzeczywiście stan mojej cery poprawił się odkąd tak robię, bo krem wiąże wodę zawartą w toniku i tym samym bardziej nawilża naskórek, a nawet odczuwam, że zmienia lekko konsystencję na bardziej wodnistą. Myślę, że również wielkie znaczenie ma, jakiego toniku się używa, bo wiadomo że one nie są sobie równe i bardzo trudno znaleźć coś bardzo delikatnego, nawilżającego, przywracającego naturalne pH i kojącego skórę. Ja na szczęście po długich poszukiwaniach znalazłam swojego świętego graala w tej dziedzinie, z zadowalającym mnie składem i uważam, że naprawdę warto dobrze poszukać bo tonik świetnie wspomaga działanie kremu jeśli tylko jest dobrym produktem.
Ciekawy sposób Wypróbowałam go oczywiście Muszę powiedzieć, ze faktycznie daje lepszy efekt nawilżenia Tylko trzeba bardzo, bardzo szybko nałożyć krem, bo po chwili jest już musztarda po obiedzie Używam toniku rumiankowego Ziai (a jakżeby inaczej!) i jest ok. Ten tonik (jak i inne Ziai) bardzo mi pasuje, tonizuje, oczyszcza, nie wysusza, jest łagodny. Dlatego na razie nie szukam innych.
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując