Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-07, 23:00   #1637
aneidra
catsanova
 
Avatar aneidra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 577
Dot.: pielegnacja wlosow

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Kochana, to dobrze, że chcesz, żeby Twoja Mama pięknie wyglądała. Wiadomo, że kobieta czuje się jeszcze lepiej, kiedy ma ładny i dobrze dobrany kolor włosów. Myślę, że dobrym pomysłem byłby karmelowy blond, skoro Mamie pasują takie odcienie. Żeby jednak dobrać odpowiednią farbę, lub podać kilka propozycji, co chętnie zrobię, potrzebowałabym jednak bardziej szczegółowego opisu obecnego koloru włosów lub zdjęcia. Kiedy włoski były ostatni raz farbowane? Czy zieleń jest tylko Poświatą, czy też niektóre pasma doszły aż do takiego koloru? Proszę o szczegóły. Myślę, że Mama da się namówić- tym bardziej dlatego, iż Córka o Nią dba- brawo dla Ciebie.
Bardzo bym chciała, żeby odnalazła swój idealny kolor i czuła się w nim znakomicie w każdej chwili i sytuacji Podstawą są siwe włosy, farbuje je co dwa tygodnie. Karmelowy blond mamę zaintrygował, bo nie będzie ani za ciemny, ani za jasny. Ten zielony kolor pojawia się przy pewnym świetle, jest refleksem. Miło by było gdyby można było farbowanie przeprowadzić w domu, zakup farby i ewentualnie jeszcze innych rzeczy myślę, że nie będzie problemem, w grę wchodzi również zdjęcie koloru u fryzjera.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0208.jpg (91,4 KB, 15 załadowań)
__________________
You'll become one of those hunchbacked, lonely old men, sitting in the corner of a crowded cafe,
mumbling to yourself ''My ass is twitching. You people make my ass twitch''.
aneidra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując