Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-28, 17:39   #1261
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z innej beczki mam pytanko. Macie ulubione sklepy meblowe, internetowe lub sieciowe, pytam oczywiscie o takie, ktore mają zasieg na całą Polskę?
Ja nie polecam Szynaki. Mam te meble w swoim pokoju (szynaka fix), są proste, tanie, uniwersalne, ale nie są dobrej jakości. To nie meble na długie długie lata. Minus też jest taki, że okres realizacji zamówienia przekracza miesiąc! Nigdy więcej Szynaki.
Za to Vox serie Modern mam w rodzinnym domu od kilku dobrych lat i są modne do dziś. Nic a nic się nie zniszczyły.
Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
fiolka niestety nie jestem z Poznania, a szkoda bo super. Ja jednak wolałabym przymierzyć niż tak w ciemno brać.

Dziewczyny, te które robiły tonik migdałowy, jest szansa nabycia wody do iniekcji bez recepty? Wczoraj chodziłam pół dnia za nią i w każdej mnie proszono o receptę.
Powiedz, że chcesz ją do przemywania ranek, że jesteś krawcową czy coś i często się kaleczysz Zawsze coś można wymyślić. Ja nie miałam problemu z kupieniem tego. Jedna kosmetyczka opowiadała mi taką sytuację.
Kosmetyczka: - poproszę 50 sterylnych igieł
Farmaceutka z krzywą miną: - i co? może strzykawki do tego?
Po długiej rozmowie, że jest kosmetyczką i potrzebuje do gabinetu w końcu kupiła.

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Ech ja też bym potrafiła
Oby tylko mieć tyle na pstryknięcie palcami
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nooo niestety, wszystko to prawda - sama mam ubrania sprzed dwudziestu lat (własne, w tym bielizna z Marksa&Spencera) lub po mojej śp. mamie prawdziwe vintage i się cały czas trzymają jak złoto

A teraz to zupełnie inna jakość; ja zresztą nigdy nie kupuję droższych ciuchów w sieciówkach, wychodząc z założenia, że to tylko "szmatki" i normalnie mi szkoda kasy Za to spełniam się na wyprzedażach i akcjach promocyjnych... ostatnio było na fejsie -25% w Reserved i poszłam z małżem... kupiliśmy trochę rzeczy, spodnie dla niego, jakieś koszulki dla Joa, dla mnie bluzeczka i chustka i 6stówek pękło jak nic na szczęście po rabacie już tylko 450 było
Nic mi nie mów o Reserved Mierzyłam tam ostatnio dwie sukienki rozmiar 34 i za duże! Mogłabym być w 8 mc ciązy Koszulki XS to samo. I na nic mi ta zniżka...

Płaskie baleriny - dziś usłyszałam od znajomych, że to ohydne buty i jak można nosić do spódnicy. Ja latam cały czas i w balerinach i w spódnicach. Wyglądam ohydnie? Co o tym myślicie?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora